Skocz do zawartości

Jakie były pytania opisowe 15.07.15


kezsakul

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie, co nie którym "mądralom" serdecznie dziękuję. Nie tego oczekiwałem. Szczególnie, że Wasze odpowiedzi nic ciekawego nie wnoszą.

Moje pytanie było bardzo proste. W tej chwili piszę już 26 odpowiedź w tym poście, i nikt nie potrafił odpowiedzieć punkt po punkcie, jak należy rozwiązać powyższe zadanie.

Nie chcę wnikać, za którym razem zdali egzamin Ci najbardziej uszczypliwi w stosunku do innych, jeżeli w ogóle zdawali. Widać sami twardziele i sprawa stresu egzaminacyjnego im nie jest znana. Tym bardziej, ze zadanie opisowe jest ostatnim zadaniem po dwu godzinnej pisowni testu.

Najbardziej zależy mi na odpowiedziach osób, które zdały część opisową z tego zadania. Co napisały, czego nie wyszczególniły itp.

Jeżeli nikt nie potrafi krótko i punktach na to odpowiedzieć, to proszę się nie wysilać i nie zabrudzać postu niepotrzebnymi wpisami.

Na razie, mogę jedynie serdecznie podziękować Grzegorzowi z Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i w punktach.

1. Wszystkie opisówki były na forum poruszone.

2. Opcja szukaj nie gryzie.

3. Co egzamin pojawia się kilku nowych użyszkodników i każdy chce mieć ma tacy.

4. Jacdiag podał Ci rozwiązanie, tylko musisz po nie sięgnąć.

5. Nie wiem czy 10% zadających pytania wraca, żeby chociaż podziękować. O pomaganiu innym nie wspomnę.

I teraz pytanie. Czujesz bluesa?

 

Edyta: Na tym forum porusza się wiele innych spraw, więc wybacz, że nie poświęcamy 100% uwagi egzaminom. I co w takim razie dzieje się na szkoleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i w punktach.

1. Wszystkie opisówki były na forum poruszone.

2. Opcja szukaj nie gryzie.

3. Co egzamin pojawia się kilku nowych użyszkodników i każdy chce mieć ma tacy.

4. Jacdiag podał Ci rozwiązanie, tylko musisz po nie sięgnąć.

5. Nie wiem czy 10% zadających pytania wraca, żeby chociaż podziękować. O pomaganiu innym nie wspomnę.

I teraz pytanie. Czujesz bluesa?

 

Edyta: Na tym forum porusza się wiele innych spraw, więc wybacz, że nie poświęcamy 100% uwagi egzaminom. I co w takim razie dzieje się na szkoleniach.

 

Widać inteligencją chłopcze nie grzeszysz, a wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem mój poprzedni post.

Pan Jacdiag też odsyła do suchej literatury, własnymi słowami nie potrafi.

Jeżeli ktoś nie miał tego zadania na egzaminie, albo nie potrafi wnieść coś sensownego do dyskusji, to niech nie męczy swojej klawiatury.

Większość opisówek jest oparta na wielu bezsensownych odpowiedziach (odpowiedzi od 40 do 80, z czego może 3-5 na temat). Te nie związane z tematem tworzone przez ludzi pokroju Pana "aboz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.