Skocz do zawartości

Quiz z ostatnich ośmiu lat


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    25

  • Tomek D

    17

  • danielg539

    14

  • Grzegorz Łódź

    8

Największym przegranym jest cała ta tuba propagandowa. Zakończyła ona rządy SLD po jednej aferze a PO bez większego szwanku przeprowadziła przez kilka , ale i tak nastąpił krach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica kto przegrał? Rozmawiamy o tym kto wygrał... :?

No nic - czeka nas długa zima - będzie czas na rozmyślania... No i robienie dzieci!! Bo jednak 500 od dziecka po ulicy nie chodzi. No bo chyba PiS nie ściemniał - prawda Tomku? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pięcioma stówkami na dziecko, trzeba mieć na uwadze jakim kosztem ewentualnie może to zostać zrobione. Po pierwsze temat dotyczy osób, które mają co najmniej dwójkę. Po drugie w propozycjach pisiorków padły stwierdzenia drobnomaczkowe, pod wiele mówiącym tytułem "zabierzemy za to ulgi podatkowe" I owszem, lepsze sześć tysięcy rocznie na dziecko, niż niewiele ponad tysiąc. Tyle, że ja mam jedno, "za dużo" zarabiam żeby się zmieścić w progu niskich dochodów i jak mi dziubną ulgę to się wqrwię.

 

A, Ziobro już zapowiedział, że dotacja na pewno nie w przyszłym roku.

 

Minęło osiem lat i po za aferami cudów PO nie było widać a ostatni spektakularny sukces to wynegocjowanie powrotu drożdżówek do szkół.
Moja małżonka nie lubi PO. Bardzo nie lubi. Ale dostała od nich roczny urlop macieżyński. Coś czego prorodzinny PIS nie był w stanie wyprodukować przez dwa lata swoich rządów. Ocena zdroworozsądkowa mówi, że jednak nie same afery są dziełem PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka nie lubi PO. Bardzo nie lubi. Ale dostała od nich roczny urlop macieżyński. Coś czego prorodzinny PIS nie był w stanie wyprodukować przez dwa lata swoich rządów. Ocena zdroworozsądkowa mówi, że jednak nie same afery są dziełem PO.

 

aboz, powiedz czy ten urlop był przyznawany już po dwóch latach rządów PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chodzi mi o obiektywne spojrzenie. Jedna partia rządzi 8 lat , media pompują ją od 10 lat , nikt ich nie rozlicza z obietnic i nagle wygrywa inna partia i wszyscy już ją rozliczają z obietnic i z pieniędzy na to. A ja spytam gdzie są pieniądze z podniesienia VAT-u , z kradzieży OFE i w końcu zaoszczędzone na podniesieniu wieku emerytalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - sam już nie wiem, czy jesteś typowym Pisiurem, czy po prostu typowym Polakiem.

 

Pytam Cię co sądzisz o obietnicach wyborczych PiS, a Ty odpowiadasz w sposób, który ja odczytuję tak:

 

"Co z tego, że PiS też nic nie zdziała - przecież PO też nic nie zrobiła"...

 

Nawet jeśli masz rację to na ch... nam taka zmiana w takim razie, skoro nawet fanatycy tej partii (jak Ty jak mniemam) nie potrafią niczego o niej powiedzieć dobrego, a jedynie roztrząsać historię rządów PO...?

 

A ja PO mam gdzieś - mało mnie obchodzą to co zrobili lub nie i chce wiedzieć co będzie jutro, a nie ciągle wysłuchiwać co było wczoraj... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno Tomka na forum nie było i nie go jak zapytać... O wszystko w sumie. Czyli jak było na urodzinach u Tadka w Toruniu itd...

 

Ale z drugiej strony nie dziwię się. Chłop podobno tyra na dwa etaty bo niezłe wydatki go czekają... Czytałem właśnie, że fanklub PiS chce Antoniemu M. na gwiazdkę prezent zrobić - nowe "bombki" :evil:

 

[ Dodano: 09-12-2015, 22:20 ]

Dawno Tomka na forum nie było i nie go jak zapytać... O wszystko w sumie. Czyli jak było na urodzinach u Tadka w Toruniu itd...

 

Ale z drugiej strony nie dziwię się. Chłop podobno tyra na dwa etaty bo niezłe wydatki go czekają... Czytałem właśnie, że fanklub PiS chce Antoniemu M. na gwiazdkę prezent zrobić - nowe "bombki" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.