Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

krzysius

Pierwsza rejestracja FENDT 922

Polecane posty

krzysius

W skrócie ,czy zrobilibyście z wynikiem pozytywnym badanie ciągnika kołowego kat T1 jeżeli jego wymiary są większe niż dopuszczalne (w moim przypadku ma 2.89cm) szerokości?

mirek.g

Wg mnie nie, max to 2,55 m

pentagram

Niech wystąpi o odstępstwo i wtedy OK, póki co to "N".

Jacdiag

Tak :!:

§ 2.

2. Szerokość pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 12, § 45 ust. 3 pkt 1, § 54 ust. 3, nie może przekraczać 2,55 m i nie obejmuje ona lusterek zewnętrznych, ...

§ 45.

2. Do pojazdów, o których mowa w ust. 1, stosuje się przepisy § 7 ust. 1 i 7, § 8 ust. 4 pkt 2 i 3 oraz ust. 5, § 9 ust. 1 pkt 2, 3, 5, 6, pkt 7 lit. a–d, pkt 9 i 12, § 11 ust. 1 pkt 18 oraz § 41.

3. Dopuszczalne jest uczestniczenie w ruchu:

1) pojazdu wolnobieżnego, ciągnika rolniczego z maszyną zawieszaną i przyczepy specjalnej o szerokości nieprzekraczającej 3,00 m;

krzysius

Więc powiedziałem klientowi ,że bedzie N i o odstępstwie z uwagi na przekroczone parametry .Klient pojechał na inną stacje bo nie ma czasu , może tam nie patrzą na szerokości. Dzięki za odpowiedz.

blakop

Jak dla mnie to warunkowe uznanie szerokości 3m dotyczy maszyny podczepionej do takiego ciągnika, a nie ciągnika samego w sobie.

JANUSZ60

Bo dokładnie tak jest, myślę że Jacdiag nie planował nas w błąd wprowadzić ,,,

danielg539
Jak dla mnie to warunkowe uznanie szerokości 3m dotyczy maszyny podczepionej do takiego ciągnika, a nie ciągnika samego w sobie

Też tak uważam.

Odnośnie tego ciągnika, to najprawdopodobniej wystarczy zmniejszyć rozstaw kół aby ciągnik mieścił się w wymiarach administracyjnych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.