Skocz do zawartości
krzysius

Pierwsza rejestracja FENDT 922

Rekomendowane odpowiedzi

krzysius

W skrócie ,czy zrobilibyście z wynikiem pozytywnym badanie ciągnika kołowego kat T1 jeżeli jego wymiary są większe niż dopuszczalne (w moim przypadku ma 2.89cm) szerokości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Wg mnie nie, max to 2,55 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pentagram

Niech wystąpi o odstępstwo i wtedy OK, póki co to "N".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag

Tak :!:

 

§ 2.

2. Szerokość pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 12, § 45 ust. 3 pkt 1, § 54 ust. 3, nie może przekraczać 2,55 m i nie obejmuje ona lusterek zewnętrznych, ...

 

§ 45.

2. Do pojazdów, o których mowa w ust. 1, stosuje się przepisy § 7 ust. 1 i 7, § 8 ust. 4 pkt 2 i 3 oraz ust. 5, § 9 ust. 1 pkt 2, 3, 5, 6, pkt 7 lit. a–d, pkt 9 i 12, § 11 ust. 1 pkt 18 oraz § 41.

3. Dopuszczalne jest uczestniczenie w ruchu:

1) pojazdu wolnobieżnego, ciągnika rolniczego z maszyną zawieszaną i przyczepy specjalnej o szerokości nieprzekraczającej 3,00 m;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krzysius

Więc powiedziałem klientowi ,że bedzie N i o odstępstwie z uwagi na przekroczone parametry .Klient pojechał na inną stacje bo nie ma czasu , może tam nie patrzą na szerokości. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blakop

Jak dla mnie to warunkowe uznanie szerokości 3m dotyczy maszyny podczepionej do takiego ciągnika, a nie ciągnika samego w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60

Bo dokładnie tak jest, myślę że Jacdiag nie planował nas w błąd wprowadzić ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
danielg539
Jak dla mnie to warunkowe uznanie szerokości 3m dotyczy maszyny podczepionej do takiego ciągnika, a nie ciągnika samego w sobie

Też tak uważam.

Odnośnie tego ciągnika, to najprawdopodobniej wystarczy zmniejszyć rozstaw kół aby ciągnik mieścił się w wymiarach administracyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.