Skocz do zawartości

NASTĘPNY TERMIN BADANIA


mr.kajak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    7

  • blakop

    6

  • biker100

    6

  • mr.kajak

    5

  • 6 months later...
1 badanie dzisiaj ?

Jaki pojazd, jakie badanie, po co, na co i do czego służy. Ludzie, zacznijcie pytać jak diagnosta powinien zapytać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żółte seicento i takie nie precyzyjne odpowiedzi :?:

:evil: :evil: :evil:

Waldek, to co jest dla Ćiebie oczywiste, nie musi być takowym dla wszystkich.

Powiedz jak "znajdujesz" temat i tyle.

Tak jak piszesz, to mniej więcej: "wiem, ale nie powiem i wszystkich mam w ........pie"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak "znajdujesz" temat i tyle.

Tak jak piszesz, to mniej więcej: "wiem, ale nie powiem i wszystkich mam w ........pie"!!!

Jak to ty nie wiesz jak żółte seicento wygląda?

No Nie przesadzaj :!:

 

To Ci pojaśnie może trochę żółte seicento może wyglądać jak:

- autobus

- samochód osobowy

- przyczepa rolnicza

- itd

Wybierz sobie co to jest bo do określenia "żółte seicento" prawa autorskie ma Dario64 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ty nie wiesz jak żółte seicento wygląda?

Wiesz, że mój tekst nie jest złośliwy.

Jeśli masz ochotę, to odpowiedz, jeśli nie, to daruj sobie uszczypliwości,

BO TO nas nie zbliża do jakości(nie wspomnę o ilości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rejestracja za granicą 14.09.2015 jaka kolejna data w Polsce ? 1 badanie dzisiaj ?

Nie umiem odpowiedzieć na tak zadane pytanie. :ok

Dlatego przytoczyłem tu słynne "żółte seicento" - myślałem, że każdy wie o co kaman.

Zadzwoń do Dario64 - On Tobie mam nadzieję wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rejestracja za granicą 14.09.2015 jaka kolejna data w Polsce ? 1 badanie dzisiaj ?

Koledzy nie indorzcie się.Czytajcie ze zrozumieniem.Nikt nie pytał o datę następnego OBT tylko o datę rejestracji w Polsce. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie "indorzenie" to postawa wielu z Was.

 

Pomijam indolencję pytającego, który kilka postów wyżej ma ADEKWATNY, ANALOGICZNY, IDENTYCZNY i nie wiem jeszcze jaki... przykład, a i tak zadaje takie samo pytanie... :razz:

 

Niemniej jednak w mojej ocenie należy przyjąć, że jeśli ktoś zadaje pytanie w brzmieniu ogólnym, to należy przytoczyć ogólna zasadę regulowaną przez art. 81.6.

Wszystkie dalsze regulacje zawarte w przepisach o charakterze wyłączającym, należy uznać, za przypadki szczególne - i jeśli sam zainteresowany nie podaje, że to taki szczególny przypadek, to dlaczego niektórzy na siłę próbują dopytać, czy to czasami nie zabytkowy autobus na gaz marki SAM a w dodatku powypadkowy? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, przepraszam za zamieszanie jakie wprowadziłem nie precyzyjnie zadanym pytaniem.

Miało być: pierwsza rejestracja za granicą 14.09.2015 klient zjawił się na pierwsze badanie (przed rejestracją w Polsce) w oskp 20.06.2016 jaka ma być data następnego badania okresowego ?

 

[ Dodano: 05-07-2016, 10:49 ]

Witam, przepraszam za zamieszanie jakie wprowadziłem nie precyzyjnie zadanym pytaniem.

Miało być: pierwsza rejestracja za granicą 14.09.2015 klient zjawił się na pierwsze badanie- przed rejestracją w Polsce w oskp 20.06.2016 jaka ma być data następnego badania okresowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rejestracja za granicą 14.09.2015
przecież ma ważne badanie (jeżeli z UE) do 14.09.2018r. - ustalenie danych ja bym proponował. Chyba, że gaz etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient zjawił się na pierwsze badanie (przed rejestracją w Polsce)

Skoro jest pojazd przedstawiony do okresowego BT przed pierwszą rejestracją (zakładając, że bez żadnych innych udziwnień - gaz...) to termin następnego badania technicznego 20.06.2018.

 

Chyba, że urząd akceptuje ważność BT, to klient powinien pojawić się na SKP na ustalenie danych.

 

To klient powinien się określić, pojawiając się na SKP, diagnosta nie wróżka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.