Skocz do zawartości

ANGLIK


SAJMON-77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś wstanie rozkodować homologację e11*98/14*0101 jaka jest kategoria pojazdu.

nr nadwozia SALLTGM23YA277893

dane z tabliczki znamionowej

2825 kg

6325 kg

1-1200 kg

2-1800 kg

rover.thumb.jpg.640c5ed9249732aef8ed12f673545798.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytam , takie też można z podgrupą G -terenowy ?

Przepis zrobili tak żeby dostosować się dom wyroku ,jednocześnie ograniczając rejestrację anglików do minimum .M1G odpada,po mojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"G" to inna,trzecia kategoria ?
- nie, jest to podkategoria.

 

http://www.zds.org.pl/pliki/page/pliki/22/Dyrektywa_ramowa_678_2011.pdf

str.6

 

Przepis zrobili tak żeby dostosować się dom wyroku ,jednocześnie ograniczając rejestrację anglików do minimum .
moim zdaniem nie, w poz. 1077 mowa jest o:

„2a. Dopuszcza się umieszczenie kierownicy po prawej stronie pojazdu w pojeździe kategorii M1 o rodzaju samochód osobowy, nowym objętym

świadectwem homologacji typu WE pojazdu, albo uprzednio zarejestrowanym na terytorium jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej..."

 

o kategorii M1, także pojazd kategorii M1 i podkategorii G - moim zdaniem jak najbardziej "łapie się". Jest to tylko moja opinia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapie się jako podkategoria do M1 , bo w sumie w niej się zawiera

Dokładnie , dopytałem w ITS ludzi od homologacji .

 

[ Dodano: 17-12-2015, 13:42 ]

Tylko to jest na tabliczce

A dokumenty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację samochód osobowy ale tu pewnie nie mamy PC więc i tak zdecyduje WK bo przepis mówi M1. Ja kierował bym takiego interesanta do WK i z PC na badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kierował bym takiego interesanta do WK i z PC na badanie.
A w PC brak kategorii i mamy doopę bladą, bo zaś szukać trzeba. Poza tym samochody z UK raczej przyjeżdżają z TR i DR, gdzie danych jak na lekarstwo ale kategoria zazwyczaj jest. Więc gdzie podstawa do wysyłania klienta po PC? A później zdziwienie, że mówią o niektórych "upierdliwy", "służbista" itp. Nie bądźmy bardziej święci od papieża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewność że WK zarejestruje? Przepis mówi: M1 o rodzaju samochód osobowy. Diagności to wiedzą że M1G to M1 + dodatkowe warunki któe sprawiają że spełnia to G ale czy WK to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się powtórzę - każdy samochód osobowy ma ustawowo "przypisaną" kategorię M1, więc może pozytywnie przejść badanie

 

Więc proponuję żebyś zrobił uprawnienia i zatrudnił się na skp. Fajnie się mówi, jak nie bierze się pod uwagę tego, że

Zależy do jakiego biurka się trafi

To może i utrata uprawnień się zdarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję żebyś zrobił uprawnienia i zatrudnił się na skp.

 

Za mało płacą za taką odpowiedzialność.

 

To może i utrata uprawnień się zdarzyć...

 

"Mój" diagnosta nie straci. Ale wiadomo - najlepiej pytać w swoim nadzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.