Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

ketiw38

III Konferencja OSDS - Bolesławiec - 11/06/2016 r.

Polecane posty

ketiw38

Konferencję czas zacząć!

III Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych zbliża się wielkimi krokami.

Będzie okazja do zapoznania się nie tylko z działaniami Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, dotyczącymi implementacji zapisów Dyrektywy 2014/45/EU do przepisów krajowych, ale i z działaniami Ministerstwa Cyfryzacji w zakresie CEPiK 2.0.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Centralnego Ośrodka Informatyki, Urzędu Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego, Inspekcji transportu Drogowego, Policji, Politechniki Wrocławskiej, ale także - firmy IT.NORCOM czy WSOP.

Konferencja - organizowana pod patronatem honorowym Starostwa Powiatowego w Bolesławcu oraz Urzędu Dozoru Technicznego - przygotowywana jest przez diagnostów dla diagnostów.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres biuro@osds.org.pl

ZAPRASZAM!

-------------------------------

ramowy plan konferencji: http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/PLAN-RAMOWY-2016.pdf

karta zgłoszenia (PDF): http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Karta-Zg%C5%82oszenia-2.pdf

karta zgłoszenia (DOC): http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Karta-Zg%C5%82oszenia-2.doc

dalsze informacje (strony OSDS): http://osds.org.pl/?p=1178

Psuj

Jedzie ktoś w sobotę (do niedzieli) z okolic Gorzowa, Szczecina?

ketiw38

To nikt nie jedzie z kierunku Szczecina?

Psuj

Już nieaktualne... tak mi sie popierdzieliło na uczelni, ze i tak nie mogę być... :(

ARTUR2214

Panie Prezesie ilu diagnostów w zgłosilo udział?

ketiw38

Oprócz członków OSDS ?

Niestety tej liczby podać nie mogę, jedyne co mogę podać, to to że popularnością nie cieszy się ta konferencja.

Widocznie na wszelkiego rodzaju seminariach itp. można skorzystać więcej. Bo tam podobno tłumy.

Na Konferencji na pewno spotkam się z dużą ilością członków OSDS-u, a to wymagające grono.

eborg

Waldek, wyluzuj.

Sarkazm jest zbędny.

66jacek66

Witam.Wybiera się ktoś na konferencje z okolic Katowic?Czy macie jedno wolne miejsce w samochodzie?

ketiw38
Sarkazm jest zbędny.

Le..... eborg jak mam się nie denerwować, jeżeli działamy od 4 lat i pierwsze pytanie jest ilu was jest?

Nikt nie chce punktować, że zrobiliśmy tyle przez 4 lata co inne organizacje przez 40.

A wszyscy diagności uważają, że to tak SAMO :shock:

I czekają, że SAMO też się zrobi, a diagności będą mieli lepiej.

Zresztą pogadamy na konferencji :ok

Lukasz0417

Pogadamy i będzie fajnie % :D

PS z resztą na tej konferencji i przy luźnych rozmowach na pewno można się dowiedzieć więcej niż na różnego rodzaju seminariach.

max72

Ja już jestem ::hey::hey

66jacek66

Witam.Wpłaciłem Te180.Jest jakiś kontakt nr tel?

danielg539

No coz skoro konferencja przybrala forme seminarium to i frekfencja stala sie odpowiednia do tej formy spotkan.

ketiw38

Dziękuję wszystkim uczestnikom III Konferencji OSDS w Bolesławcu za przybycie i czynny udział.

W imieniu Zarządu

Prezes

Waldemar Witek

markes30

Dziękuję Zarządowi i Prezesowi za zorganizowanie tej konferencji. Merytorycznie i organizacyjnie - bardzo wysoki pozom. Rozmowy zakulisowe - bezcenne.

biker100

Waldek jak zwykle logistycznie i merytorycznie stanął na wysokości zadania. Dziękuję.

Dziękuję wszystkim przybyłym, dziękuję za kolejne spotkanie łączone są dwie bardzo ważne elementy naszego życia branżowego, a mianowicie zdobywanie wiedzy i integracja środowiska.

Rozmowy zakulisowe - bezcenne.
:ok

adam1501

Podziękowania dla Pana Prezesa za profesjonalizm w organizacji.

Kolegom, że tak zażartuję :D za wspaniałą atmosferę.

Krzysiu, przeproś żonę, że nie pożegnałem się osobiście, ale w natłoku rąk jakoś mi się zgubiła.

66jacek66

Dziękuje wszystkim za rzeczową dyskusje, miłą atmosferę .Pozdrawiam i dziękuje wszystkich uczestnikom i do zobaczenia ::hey

Marek1
Dziękuję wszystkim uczestnikom III Konferencji OSDS w Bolesławcu za przybycie i czynny udział.

W imieniu Zarządu

Prezes

Waldemar Witek

Gratuluję profesjonalnej i merytocznej Konfrerencji i udanego spotkania!

Kuluary nie do przecenienia! :ok

pentagram

Żałuję, że mnie z Wami nie było,,,

Marek1

No trochę Ciebie tam brakowało i kilku innych... :)

ketiw38

Naprawdę masz czego :ok

Niestety muszę pogłębić to twoje odczucie, ponieważ pierwszy raz - myślę że w skali kraju - została zaprezentowana łączność z CEPIK II.

Należą się w tym miejscu duże podziękowania firmie NORCOM, a zwłaszcza Norbertowi Jezierskiemu.

Co prawda program mógł tylko poruszać się po danych testowych ale..................łączność fizyczna była z CEPIK II udostępnioną przez "warszawkę" do testów.

Prelegent z COI obalił mity przekazywane na pewnych seminariach ...... szkoleniowych ............

Jak dobrze wiesz należy z pewnych programów po prostu rezygnować, aby nie dawać więcej powodów do wprowadzania w błąd.

To samo dotyczy twierdzenia że niezbędnym i jedynym do komunikacji z CEPIK II jest:

- router

- jego produkt

- jego oprogramowanie,

- jego ........

a może nie jego :roll:

Skobel

Konferencja bardzo dobra.Każdy mógł uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.Wiedza wywieziona z konferencji-bezcenna!

Warto należeć do OSDS i mieć taką konferencję za free :D

Norbert Jezierski

Cóż - i ja bardzo dziękuję za tych "kilka chwil" z Wami :-)

pentagram
Prelegent z COI obalił mity przekazywane na pewnych seminariach ...... szkoleniowych ............

Jak dobrze wiesz należy z pewnych programów po prostu rezygnować, aby nie dawać więcej powodów do wprowadzania w błąd.

Jeśli przy wdrażaniu CEPIK II wsparcie techniczne będzie na poziomie z przed dwóch lat, to życzę powodzenia wszystkim pracującym na "TYM MERCEDESIE za cenę MALUCHA". Może warto zastanowić się nad tym, (czyt. zmianą programu) tak jak ja zrobiłem to ponad dwa lata temu. Psychiczny spokój - bezcenne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.