Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
BarAnt

AUDI A 6 ALROAD

Polecane posty

BarAnt

Witam. Mam taki temat. Audi A6 alroad.

DMC z TZ 2465 kg

DMC zespołu z TZ 4775 kg

Z różnicy tak dla porównania wychodzi 2310. Natomiast O2 dla tego auta powinno wynosić 2100 kg, chyba, że coś pomieszałem. Jak podejść do tematu??

IVVO
DMC zespołu z TZ 4775 kg
Nie odejmuje się -O.1 to ustala producent

cezary

O.2 = 2100 kg? o matko :shock:

BarAnt

O1 oczywiście miało być, pomyłka pisarska.

cezary
:D

BarAnt

Wiem, że się nie odejmuje, napisałem, że dla porównania odjąłem. Czasami wychodzi mniej ale to wiadomo, że auto moż być załadowane na max i wtedy na przyczepce musi być mnie. Natomiast tutaj przy pełnym DCM auta i przyczepy mamy jeszcze 210 kg luzu w stosunku do danych odnośnie zespołu pojazdów z TZ.

aboz

BarAnt, różnica może wynikać z dopuszczalnego nacisku na urządzenie sprzęgające, przewidzianego przez producenta, ale w osobowych nie przekracza on raczej 100 kg. Wtedy MMC zespołu jest wyższe niż dodanie MMC pojazdu i O1. Tak jest w większości Opli i części pojazdów z grupy VW. Czy w jakiejś innej marce to nie wiem.

BarAnt

No właśnie kilka razy spotkałem się z tym w Volkswagenach ale ta różnica była właśnie w granicach 70 kg. No nic Mamy dane z TZ i mamy dane odnośnie O1 i O2 i tak trzeba wpisać w DIP, nie ma innego wyjścia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.