Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
wuj3k

przeglad anglika DAF LF 55.220

Polecane posty

wuj3k

Witam!

Mam DAF'a LF 55.220 jest to samochód ciężarowy dmc 18000 kg z zabudową pługo-piaskarki z Anglii. Przerobiona kierownica na lewą stronę. Pytanko jak to ugryźć?? Będzie to pojazd specjalny...... potrzebna jest opinia rzeczoznawcy???

Paprock

Ale co gryźć, przełożenie kierownicy, czy rodzaj specjalny pojazdu?

Opisać problem ładnie. Miejsca dość. To nie sms!

piter1973

wg mnie najpierw tablice czasowe , potem badanie ZK z opisem przekładki i zmiany rodzaju pojazdu na specjalny , pokusiłbym się o geometrię pełną . potem okresowe poraz 1 jako specjalny z naciskiem na hamulce , światła przednia i tylne mgłowe i cofania , lusterka . w uwagach wpis - pojazd przebudowany do ruchu prawostronnego

Paprock

Zmiany Konstrukcyjne na kierownicę?

Zmiany Konstrukcyjne na kierownicę w aucie sprowadzanym w Polsce nierejestrowanym?

A jakie, a co w tym aucie przekonstruowano, przerobiono, wymieniono, coby skutkowało zmianą danych w dowodzie jeżeli o układ kierowniczy się rozchodzi?

Poza tym, kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi w tym zwrocie: "z zabudową pługo-piaskarki z Anglii", czyżby został sprowadzony w takim stanie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.