Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Robert27

Stare Motocyle

Polecane posty

Robert27

Witam mam taki problem zawitał dzis do nas pan ze starymi ednosladami tzn. Junak 350 cos ok 1965 oraz dwa motorowery Komar, oraz Jawa 50 nie znam roku produkcji sprowadzone z Węgier bez dokumentów. Miał cos w rodzaju wymeldowania jakis taki dokument. Twierdzi że był w Wk i powiedzieli że na podstawie takiego dokumentu mamy zrobić OBT przed Pierwszą Rejestracja. Tak mowi żeto taka sama sytacja jak z ciagnikami np z NL. Prosze o pomoc ma rano zawitać dzis juz pozno zeby dzwonic gdziekolwiek, a nie miałem jescze takiej sytacji. Ale wydaje mi się ze powinien udać się po PC do WK. Dziekuje

Yeti

Odpowiedz sobie sam , jakie dokumenty klient powinien przedstawić do przeglądu ( dow.rej lub pozwolenie czasowe lub karta pojazdu lub skierowanie z policji) wiesz o czymś jeszcze?

Robert27

tak wiem ale pytam również jak wyglada przegląd ciagnika rolniczego z Danii, Holandii jakie przedstawia własciciel dokumenty do tego przegladu nie miałem takiej sytacji?

danielg539
jak wyglada przegląd ciagnika rolniczego z Danii, Holandii

Klient przychodzi z PC i czerwonymi tablicami.

wojteczek
tak wiem ale pytam również jak wyglada przegląd ciagnika rolniczego z Danii, Holandii jakie przedstawia własciciel dokumenty do tego przegladu nie miałem takiej sytacji?

Klient musi najpierw udać się do WK bo na podstawie faktury czy umowy diagnosta nie może zidentyfikować pojazdu, chyba że lubi jeździć po sądach. Bedzie miał PC i tablice to dopiero przedstawia pojazd do badania.

Robert27

Własnie to chciałem potwierdzic jak to wygląda dziekuje i tyle w temacie

.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.