Skocz do zawartości

Pojazd uprzywilejowany


Wacek

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Wacek napisał:

koledzy z MON

To niestety inny świat. Tam wszystko specjalne, choć żadnej specjalnej funkcji nie pełni, pojazdy nieadekwatne do wykonywania czynności codziennych.

37 minut temu, Wacek napisał:

Potem spotykamy w dowodach informację ,że pojazd jest uprzywilejowany, bo Pani w z Urzędu wpisuje to do dowodu.

Takie kwiatuszki zdarzają się i w cywilu. Miałem taki przypadek, że pani nie chce wydać nowego DR dla karetki bo nie ma adnotacji w zaświadczeniu, że uprzywilejowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wacek napisał:

To też ważna sprawa, bo pojazd musi być oklejony odpowiednio

Ale jaki pojazd? Jakich pojazdów uprzywilejowanych dotyczy „odpowiednie oklejenie”?

Nie przypominam sobie aby poczciwy Polonez Borewicza był jakoś oznakowany a kogutem błyskał. Podobnie dzisiejsze beemki formacji Speed na przykład. Zero oklejenia. Jak już to oklejenie, oznakowanie, barwy, pasy, napisy, symbole, kolory dotyczą samochodów specjalnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za materiał 👍

Niestety, nadal brak rozwiązania zasadniczego pytania: po co konstrukcyjne zmiany dla samochodu uprzywilejowanego. Nie wiem, może ta lady el comandante dowodząca regimentem rejestracji wpisując treść dziwnej adnotacji uznaje ją za zmianę danych w dowodzie zawartych, a wszystko objęte kodem #404-utajnione#🤭

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafal23 napisał:

to u źródła

co Ty chcesz wyjaśniać? tam się nie da nic wyjaśnić. Jednak w niektórych sprawach ja i kolega niektóre sprawy im wytłumaczyliśmy i poprawiają błędy umieszczone w dowodach rejestracyjnych, jednak dalej MON będzie instytucją dalej niereformowalną. My z kolegą ze Szczecina jesteśmy jedynymi diagnostami nielubianymi w Warszawie. Takie życie :-)albo klimat jak to jedna Pani powiedziała.

16 godzin temu, aboz napisał:

Tego na trzeźwo nie ogarniesz

Dlatego jest zakaz picia

 

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 15:15, Rafal23 napisał:

wyjaśnić to u źródła

A to dopiero dobry humor. Tam jest jeszcze gorzej niż w jakimś zapadłym magistracie. To żyje swoim życiem i jak koledzy wspomnieli

W dniu 16.12.2021 o 15:09, aboz napisał:

na trzeźwo nie ogarniesz

 

W dniu 17.12.2021 o 07:40, Wacek napisał:

im wytłumaczyliśmy i poprawiają błędy umieszczone w dowodach rejestracyjnych

A ja dostałem pismo, które nie nadaje się na publiczne forum, ponieważ takich głupot jak tam napisano nie powinno się upubliczniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.