Skocz do zawartości

WAŻNE CEPIK JUŻ NADCHODZI !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Tiaa...

kolejny dziennikarz "fachowiec" - że nie wspomnę o sugestii, że auta zza granicy muszą powtarzać badanie co rok :lol: a polskie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

SZERSZA PERSPEKTYWA - USA

 

W USA działa centralna baza danych dotyczących historii pojazdu. Po podaniu numeru VIN auta system wyświetla cała historię samochodu. Można się wtedy dowiedzieć o wszystkich szkodach zgłoszonych ubezpieczycielom, czy o których poinformowano policję. Będą tam też wszystkie informacje dotyczące zmian właściciela. Przy jego wykorzystaniu łatwo jest też zweryfikować przebieg auta, bo przy każdej notatce o wymienionym zdarzeniu, np. dokonanie przeglądu, zmiana właściciela itp., jest podawana informacja o przebiegu pojazdu w danym momencie. Będzie tam też informacja o tym, czy auto nie zostało zakwalifikowane po wypadku czy powodzi jako tzw. szkoda całkowita. Więcej www.carfax.com

 

A w Polsce :?::nook::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA działa centralna baza danych dotyczących historii pojazdu. Po podaniu numeru VIN auta system wyświetla cała historię samochodu......... A w Polsce :?::nook::D

Też coś. Masz jakieś nierealne marzenia, całkowicie oderwane od rzeczywistości :-? . W takim tempie podobny system zadziała u nas za jakieś 30 lat :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 baksów za wydruk :)

Rzetelna informacja kosztuje - myślę, że warto - bo czasem można stracić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mały szczególik - 25 baksów za wydruk :)

 

Wole zapłacić stówke i wiem wszystko o samochodzie ,niż wpie...........ć sie na mine.

W naszym fachu to rzadkośc :-P ,ale..............szczerzonego.............itd

W tym tempie prac nad CEPiK będzie to chyba nie za mojego żywota ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
SZERSZA PERSPEKTYWA - USA

 

Mały szczególik - 25 baksów za wydruk :)

 

Wydajac X tys. na auto dodatkowe 55PLN chyba nie robi roznicy, bardzo fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wydajac X tys. na auto dodatkowe 55PLN chyba nie robi roznicy, bardzo fajna sprawa

A czy który z panów pisze dla CEPiK-u przebieg pojazdu lub jego historię w ciągu 1- roku , rodzaj wykonanych napraw itp. bo ja nie robię tego .Może to błąd i za parę lat da mi ktoś za to w pysk że niestworzyłem histori pojazdu. I uwieżcie będzie miał rację :shoot::evil:

 

[ Dodano: 27-04-2008, 00:59 ]

I to jeszcze za 1PLN :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.