Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.

Potrzebowałbym na wczoraj masy przyczep do Merivki z 2006 roku, silnik benzynowy o pojemności 1600 ccm.

Dzięki z góry.

Klient czeka i siedzi.

Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Paprock napisał:

Potrzebowałbym na wczoraj

 

dla mnie zabrzmiało jak - ratunku, pomocy i taka był reakcja :hihi:

 

13 minut temu, Paprock napisał:

Nie ma paniki! 

 

a to wyklucza to pierwsze. i jak rozgryźć.?:faint:

 

Edytowane przez cezary
Napisano (edytowane)

xxx

685/1370

687/1370

Edytowane przez S.K.P-POZNAŃ
Napisano

A jakby odjął od DMC zespołu z TZ DMC pojazdu to nie wyjdzie masa przyczepy z hamulcem i podzielić przez pół i masa przyczepy nie hamowanej?

Napisano

A nie lepiej poczytac forum i sobie "przypomnieć" o ustalaniu MMC przyczep, niż pisać o zarobkach piłkarzy ? 

Przynajmniej @michal_k by ręce nie opadały :)

Napisano
Dnia 26.10.2018 o 16:17, Paprock napisał:

Merivki z 2006 roku, silnik benzynowy o pojemności 1600 ccm.

Pomijając to że i tak bym nie pomógł ,bo już po robocie byłem ale powinieneś w ten łysy łeb zarobić .

Żółta ta Merivka była ? Więcej w papierach nic nie było ?

ITS mówi 1200/675 lub 1300/700 , zdecydowana większość jest tych pierwszych .

Napisano

Wiedziałem, że się  tak posypie.

Z tego co wiem to @michal_k jest z WK i ręce powinny mu opadać za punkt myślenia kolegów z branży  (bo to właśnie zalecenia dyrektora z naszego WK). Innych ustaleń mas WK nie przyjmuje przy I rej. w kraju, i odsyła z kwitkiem po poprawkę do SKP. Miałem nieprzyjemny telefon w tej sprawie od Niego i nie pomogły pytania o podstawę prawną - jeszcze każe robić fotki TZ. 

Napisano

To, że twój WK tak chce nie znaczy, ze dobrze. I tym bardziej nie znaczy by to rozpowszechniać. Bo czytają też inni, którzy sie uczą. A takiego tłumaczenia na egzaminach nie przyjmą.

Więc możesz robić jak WK chce, ale pisać o takim sposobie to raczej w  Wydziały komunikacji - tematy ogólne - współpraca...

 

Inną kwestią jest, iz w wielu przypadkach ten sposób pokrywa się z stanem faktycznym.

Napisano
3 godziny temu, pieter77 napisał:

to właśnie zalecenia dyrektora z naszego WK). Innych ustaleń mas WK nie przyjmuje przy I rej. w kraju, i odsyła z kwitkiem po poprawkę do SKP. Miałem nieprzyjemny telefon w tej sprawie od Niego i nie pomogły pytania o podstawę prawną - jeszcze każe robić fotki TZ. 

rozumiem, nie wnikam w moc i wiedzę Twojego wk, ale może się zdarzyć, że pojazd z takimi "wyliczeniami" "pójdzie" do innego wk i ten to zakwestionuje, a nie daj Bóg, rozpocznie procedurę w stosunku do diagnosty, co wtedy, czy dyrektor wybroni tego diagnostę, czy rzuci - a przepisy to pan zna, panie diagnosto - oj, stąpanie po kruchym lodzie.  

Napisano
5 godzin temu, pieter77 napisał:

zalecenia dyrektora z naszego WK

Na piśmie ?

Napisano
45 minut temu, blakop napisał:

co to za WK

nie będę się chwalił bo trochę wstyd, na piśmie tego nie dał tylko dzwoni i się czepia i cierpią tylko na tym klienci bo musza wracać po poprawki i my słuchamy co o WK myślą

 

4 godziny temu, Mecher napisał:

Więc możesz robić jak WK chce

no i robimy jak chcą co jest nie po naszej myśli (po co wysłuchiwać przez telefon nieprzyjemnych rozmów)

 

1 godzinę temu, cezary napisał:

co wtedy, czy dyrektor wybroni tego diagnostę, czy rzuci - a przepisy to pan zna, panie diagnosto

raczej nie wybroni.............

i znowu człowiek między młotem a kowadłem

Napisano
11 minut temu, pieter77 napisał:

no i robimy jak chcą co jest nie po naszej myśli (po co wysłuchiwać przez telefon nieprzyjemnych rozmów)

Łamiesz prawo, bo nie chcesz wysłuchiwać żali w słuchawce. Jak miło...

Napisano

Woli wysłuchiwać przed sądem.

I słusznie - rozmowa w cztery oczy zawsze lepsza.

Napisano

U nas wydział komunikacji też ma ,,swoje mądrości" - i korzysta z tego że przepis jest jeden a interpretacji wiele , ale w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2  z zapisem ze dane ustalono na podstawie oryginalnej tabliczki znamionowej pojazdu i po kłopocie , natomiast przyczepa bez hamulca - auto katalog . 

 

Napisano
2 minuty temu, Tymoteusz napisał:

ale w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2  z zapisem ze dane ustalono na podstawie oryginalnej tabliczki znamionowej pojazdu i po kłopocie , natomiast przyczepa bez hamulca - auto katalog . 

 

i znowu to samo... ręce i nogi opadają. NIE POSTĘPUJCIE TAK.

Napisano
3 minuty temu, Tymoteusz napisał:

w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2

Po pierwsze primo ustalamy MMC przyczepy z hamulcem i bez. A te jak zapewne wiadomo określa producent pojazdu.  Po drugie primo, napisz, że nie jesteś diagnostą. Proszę. Błagam.

Napisano

"róbta jak chceta", ale zastosujcie się do tego:

5 godzin temu, Mecher napisał:

tym bardziej nie znaczy by to rozpowszechniać. Bo czytają też inni, którzy sie uczą. A takiego tłumaczenia na egzaminach nie przyjmą.

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.