Paprock Napisano 26 Październik 2018 Napisano 26 Październik 2018 Witam. Potrzebowałbym na wczoraj masy przyczep do Merivki z 2006 roku, silnik benzynowy o pojemności 1600 ccm. Dzięki z góry. Klient czeka i siedzi. Cytuj
cezary Napisano 26 Październik 2018 Napisano 26 Październik 2018 może tu http://autosotua.com/techniczne/opel/meriva/mpv-2005/ Cytuj
Paprock Napisano 26 Październik 2018 Autor Napisano 26 Październik 2018 Powoli. Klient siedzi i czeka! Nie ma paniki! Cytuj
cezary Napisano 26 Październik 2018 Napisano 26 Październik 2018 (edytowane) 33 minuty temu, Paprock napisał: Potrzebowałbym na wczoraj dla mnie zabrzmiało jak - ratunku, pomocy i taka był reakcja 13 minut temu, Paprock napisał: Nie ma paniki! a to wyklucza to pierwsze. i jak rozgryźć.? Edytowane 26 Październik 2018 przez cezary Cytuj
Demart Napisano 26 Październik 2018 Napisano 26 Październik 2018 U mnie też 675 i 1200 z DIP-ów. Same takie z tego rocznika. Cytuj
S.K.P-POZNAŃ Napisano 26 Październik 2018 Napisano 26 Październik 2018 (edytowane) xxx 685/1370 687/1370 Edytowane 26 Październik 2018 przez S.K.P-POZNAŃ Cytuj
pieter77 Napisano 28 Październik 2018 Napisano 28 Październik 2018 A jakby odjął od DMC zespołu z TZ DMC pojazdu to nie wyjdzie masa przyczepy z hamulcem i podzielić przez pół i masa przyczepy nie hamowanej? Cytuj
Mecher Napisano 28 Październik 2018 Napisano 28 Październik 2018 A nie lepiej poczytac forum i sobie "przypomnieć" o ustalaniu MMC przyczep, niż pisać o zarobkach piłkarzy ? Przynajmniej @michal_k by ręce nie opadały Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 28 Październik 2018 Napisano 28 Październik 2018 Lepiej oddać pieczątki i nie ośmieszać się. Cytuj
blakop Napisano 28 Październik 2018 Napisano 28 Październik 2018 @pieter77 - przemyśl tego LIDL'a. Cytuj
DARIO64 Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 Dnia 26.10.2018 o 16:17, Paprock napisał: Merivki z 2006 roku, silnik benzynowy o pojemności 1600 ccm. Pomijając to że i tak bym nie pomógł ,bo już po robocie byłem ale powinieneś w ten łysy łeb zarobić . Żółta ta Merivka była ? Więcej w papierach nic nie było ? ITS mówi 1200/675 lub 1300/700 , zdecydowana większość jest tych pierwszych . Cytuj
pieter77 Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 Wiedziałem, że się tak posypie. Z tego co wiem to @michal_k jest z WK i ręce powinny mu opadać za punkt myślenia kolegów z branży (bo to właśnie zalecenia dyrektora z naszego WK). Innych ustaleń mas WK nie przyjmuje przy I rej. w kraju, i odsyła z kwitkiem po poprawkę do SKP. Miałem nieprzyjemny telefon w tej sprawie od Niego i nie pomogły pytania o podstawę prawną - jeszcze każe robić fotki TZ. Cytuj
Mecher Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 To, że twój WK tak chce nie znaczy, ze dobrze. I tym bardziej nie znaczy by to rozpowszechniać. Bo czytają też inni, którzy sie uczą. A takiego tłumaczenia na egzaminach nie przyjmą. Więc możesz robić jak WK chce, ale pisać o takim sposobie to raczej w Wydziały komunikacji - tematy ogólne - współpraca... Inną kwestią jest, iz w wielu przypadkach ten sposób pokrywa się z stanem faktycznym. Cytuj
cezary Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 3 godziny temu, pieter77 napisał: to właśnie zalecenia dyrektora z naszego WK). Innych ustaleń mas WK nie przyjmuje przy I rej. w kraju, i odsyła z kwitkiem po poprawkę do SKP. Miałem nieprzyjemny telefon w tej sprawie od Niego i nie pomogły pytania o podstawę prawną - jeszcze każe robić fotki TZ. rozumiem, nie wnikam w moc i wiedzę Twojego wk, ale może się zdarzyć, że pojazd z takimi "wyliczeniami" "pójdzie" do innego wk i ten to zakwestionuje, a nie daj Bóg, rozpocznie procedurę w stosunku do diagnosty, co wtedy, czy dyrektor wybroni tego diagnostę, czy rzuci - a przepisy to pan zna, panie diagnosto - oj, stąpanie po kruchym lodzie. Cytuj
DARIO64 Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 5 godzin temu, pieter77 napisał: zalecenia dyrektora z naszego WK Na piśmie ? Cytuj
blakop Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 A pochwal się Pietrek co to za WK ? Cytuj
pieter77 Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 45 minut temu, blakop napisał: co to za WK nie będę się chwalił bo trochę wstyd, na piśmie tego nie dał tylko dzwoni i się czepia i cierpią tylko na tym klienci bo musza wracać po poprawki i my słuchamy co o WK myślą 4 godziny temu, Mecher napisał: Więc możesz robić jak WK chce no i robimy jak chcą co jest nie po naszej myśli (po co wysłuchiwać przez telefon nieprzyjemnych rozmów) 1 godzinę temu, cezary napisał: co wtedy, czy dyrektor wybroni tego diagnostę, czy rzuci - a przepisy to pan zna, panie diagnosto raczej nie wybroni............. i znowu człowiek między młotem a kowadłem Cytuj
aboz Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 11 minut temu, pieter77 napisał: no i robimy jak chcą co jest nie po naszej myśli (po co wysłuchiwać przez telefon nieprzyjemnych rozmów) Łamiesz prawo, bo nie chcesz wysłuchiwać żali w słuchawce. Jak miło... Cytuj
blakop Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 Woli wysłuchiwać przed sądem. I słusznie - rozmowa w cztery oczy zawsze lepsza. Cytuj
Tymoteusz Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 U nas wydział komunikacji też ma ,,swoje mądrości" - i korzysta z tego że przepis jest jeden a interpretacji wiele , ale w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2 z zapisem ze dane ustalono na podstawie oryginalnej tabliczki znamionowej pojazdu i po kłopocie , natomiast przyczepa bez hamulca - auto katalog . Cytuj
biker100 Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 2 minuty temu, Tymoteusz napisał: ale w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2 z zapisem ze dane ustalono na podstawie oryginalnej tabliczki znamionowej pojazdu i po kłopocie , natomiast przyczepa bez hamulca - auto katalog . i znowu to samo... ręce i nogi opadają. NIE POSTĘPUJCIE TAK. Cytuj
aboz Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 3 minuty temu, Tymoteusz napisał: w przypadku ustalania DMC przyczepy z hamulcem zawsze powinno się posiłkować tabliczką znamionową pojazdu odjąć F.3 - F.2 Po pierwsze primo ustalamy MMC przyczepy z hamulcem i bez. A te jak zapewne wiadomo określa producent pojazdu. Po drugie primo, napisz, że nie jesteś diagnostą. Proszę. Błagam. Cytuj
cezary Napisano 29 Październik 2018 Napisano 29 Październik 2018 "róbta jak chceta", ale zastosujcie się do tego: 5 godzin temu, Mecher napisał: tym bardziej nie znaczy by to rozpowszechniać. Bo czytają też inni, którzy sie uczą. A takiego tłumaczenia na egzaminach nie przyjmą. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.