Skocz do zawartości

Kratka


msforum

Rekomendowane odpowiedzi

Bójmy się robić ZK, bo w razie W... Widzisz dwie tabliczki, to sprawdzasz homo dla wersji osobowej i już wiesz czy było 5 czy 4 miejsca na pierwszym etapie. Dla pewności robisz zdjęcie TZ z pierwszego etapu i opis. To powinno zamknąć temat i dać "dupochron". Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem, żeby na drugim etapie ktoś trwale usuwał punkty kotwiczenia, a widziałem pojazdy w czasie dokonywania zmian. O niezdemontowanych pasach nie wspomnę. Hitem był bodaj Quashqai albo Captur, w którym pas nie został zdemontowany, tylko przecięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 06:40, adam1501 napisał:

A co miał napisać skoro pojazd wyszedł jako 4 osobowy. Ma to taki sam wydźwięk jak sławetny wyrok za zatrzymany DR i ilość świateł drogowych. 

Podasz namiary na ten wyrok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, że ostrożności nigdy za wiele, pamiętamy jak było (bywa?) z Fordami Fiesta. Punkty kotwiczenia "jakieś" są ale jak mamy okazję je oglądać przed zmianami to okazuje się, że nakrętki owych punktów nie posiadają gwintu i wyłączność na jego wykonanie pozostaje w gestii ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

pacjent jeep cherokee 1 tej pazdziernik 2005. Zarejestrowany jako samochód osobowy i ma kratkę zamontowaną. Musi zdjąć ???? Raczej tak ale się upewniam tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mike_van_mik mnie osobiście ta " kratka " przy OBT dla osobówki przeszkody żadnej nie stanowi ( niech se jest ), aby zamontowana  była za ostatnim rzędem siedzeń ( liczba zgodna z DR ). :wink:

--------------------------------

" Zdejmowanie zostaw na wieczór. " O !:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wytłumaczenie sobie podpowiedzieć, że to auto hycla, a może pomieszczenie dla 'tyściowej' nie mówiąc o małżonce kąsającej.

A na poważnie, to taka krata zabezpiecza głowy pasażerów przed pakunkami, neseserami, zabawkami w podróży nie tylko urlopowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjedzie ciężarowy po 2009 roku na europejskim homo, bez kraty? A bierzesz pod uwagę samochody osobowe, w których na zamówienie montowano przegrody do zabezpieczenia ładunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 16:25, aboz napisał:

A jak przyjedzie ciężarowy po 2009 roku na europejskim homo, bez kraty? A bierzesz pod uwagę samochody osobowe, w których na zamówienie montowano przegrody do zabezpieczenia ładunku?

sam sobie taką kratkę zamówiłem jako dodatek z fabrycznego katalogu do auta osobowego z 2018r.

 

W dniu 25.09.2019 o 15:03, Paprock napisał:

A na poważnie, to taka krata zabezpiecza głowy pasażerów przed pakunkami, neseserami, zabawkami w podróży nie tylko urlopowej.

Właśnie po to zamówiłem bo czasem ktoś coś położy z tyłu i potem ląduje pod nogami jak jadę sam albo na głowach jadących z tyłu. Czy szpeci? Mało mnie to akurat obchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.