Skocz do zawartości

Brak O.2 w dowodzie Peugeot 807


Pugi

Rekomendowane odpowiedzi

@blakop brak mas przyczep po ZK to wina wzoru opisu zmian, w którym do dnia dzisiejszego nie ma odpowiednich rubryk, a mało który diagnosta bawił się w uzupełnianie tych parametrów w uwagach. Ale tu jest jeszcze jeden ciekawy temat. Diagności widząc na BT pojazd potocznie nazywany minivanem wpisywali VAN w podrodzaju dla osobowego. Do dnia dzisiejszego mam takie kwiatki i to wcale nie stare BT na ZK. I najciekawsze przypadki to ciężarowy wielozadaniowy po ZK stał się osobowym VAN-em.

@Pugi sprawdziłem dla ciężarowego i ma te same parametry przyczep, jakie podałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie zmian nie było ani O2, a nie F3. Nie dość tego to co wpisał gość w pkt 12 jako O1 (jedyny z trzech kompletnych parametrów) wpisał ŹLE. I to jest kwintesencja sprawy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, duchu napisał:

a pozycja  12 ?

Od początku mowa o O2, więc do tego nawiązuję. I jak zauważył blakop, również F3 brak we wzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mało tego to jedyny możliwy parametr w tej kwestii też gość spartolił, bo albo zmienił, albo z głowy wpisał z wyliczanki, czyli ZŁY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, aboz napisał:

  w którym do dnia dzisiejszego nie ma odpowiednich rubryk,

Czyli nadgorliwość  dostawcy oprogramowania ? Mam tak przynajmniej od 2012r

20200709_073519 - Kopia.jpg

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wcześniej wspomnieli, sprawa jak najbardziej do wyprostowania. Trzeba udać się na stację, może być podstawowa nie koniecznie okręgówka. Zrobić ustalenie danych potrzebnych do rejestracji (60 zł taka przyjemność kosztuje). Jak będzie kumaty diagnosta to ci wszystko wyprostuje. ;) także @Pugi wszystko jest do wyprostowania. Sam miałem 3 miesiące temu pojazd bodajże jeep cherokee a w dowodzie F.1 2517kg a w F.2 i F.3 wpisane 4437kg, ponadto masa własna G również wpisana 2517kg, totalny meksyk....

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, duchu napisał:

Czyli nadgorliwość  dostawcy oprogramowania ?

Nie, twoja. We wzorze jest to co masz na opisie zmian czyli MMC przyczepy z hamulcem. A ty wpisujesz obie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, duchu napisał:

nic tam nie muszę wpisywać , samo przenosi.

No to faktycznie nadgorliwość dostawcy oprogramowania zwłaszcza, że źle wypełnia. Tam ma być MMC przyczepy z hamulcem. Wpisanie obu przyczep to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takie badanie na miejscu WK odesłał. Jest wyraźnie napisane co tam ma być, a są podane dwie wartości. To co mam sobie wybrać?

Ej!!! A może to trzeba podzielić? :) ("/")

Jak autor chce być nadgorliwy, to niech doda jakąś tam rubryczkę w adnotacjach do badania, czy tam w uwagach - proszę bardzo - po to to jest. I tam niech sobie wszystko przenosi, a nie coś takiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.