Skocz do zawartości

Anulowanie badania?


Slawex

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli popełnicie błąd np w nazwie pojazdu, masach, roku produkcji, typ/wariant/wersja itp. to możecie anulować BT wpisując przyczynę anulowania, następnie zrobić poprawki w tym badaniu i cofnąć anulowanie tego BT ale dla klienta któremu rok nie pasuje - never

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kumam tematu, ale ja tak zrozumiałem rozpoczynającego ten temat ( choć niepotrzebnie bo taki już jest). Chce anulować badanie już zakończone i wysłane do cepik, to jest niemożliwe, anulować można badanie trwające. 

Tu temat podobny (identyczny) z pokaźną liczbą wpisów i nie dotyczy tylko "patronatu" :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Galaxy_13 napisał:

. to możecie anulować BT wpisując przyczynę anulowania, następnie zrobić poprawki w tym badaniu i cofnąć anulowanie tego BT

Nie wiem co masz za program, u mnie anulowanego już nie poprawie , a na pewno nie cofnę anulowania. Ewentualne "poprawki" robie funkcją "popraw" 

Godzinę temu, cezary napisał:

Chce anulować badanie już zakończone i wysłane do cepik, to jest niemożliwe, anulować można badanie trwające

Raczej nie  wszędzie tak to działa , gdzieś mam wlaśnie takie anulowane wysłane , powodem było to że pojazd był zdublowany w cepie (wszystko prócz numeru rej)i błędnie wysłałem na dubla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cezary napisał:

zrozumiałem rozpoczynającego

Nie, nie chodziło mi o pomyłki w badaniu.

14 godzin temu, dominik_z napisał:

bez mrugnięcia okiem

Czyli jest możliwość, że UC po części poświadcza nieprawdę i przyczynia się do patologii.

14 godzin temu, Galaxy_13 napisał:

Jeśli popełnicie błąd

Anulowania z takiej przyczyny już robiłem, konkretnie chodziło mi święty spokój z handlarzem, ale tak jak już wcześniej napisałem, nic nie robiłem z tym badaniem i mam jednego wroga więcej, ale jeden w tą, czy tamtą stronę - bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dominik_z napisał:

na pewno nie anulowałbym badania z powodu widzimisię klienta,

Nie masz prawa przetrzymywać pojazdu i dokumentów klienta, jeśli ten zażyczy sobie przerwania badania przed zakończeniem wszystkich czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aboz napisał:

przerwania badania przed zakończeniem wszystkich czynności.

a anulowanie badania zapisanego to dwie różne sprawy.

Anulowanie badania to, moim zdaniem, czynność która powinna być prawdziwym wyjątkiem. Musi być poważnie argumentowana.

Omyłki w badaniu powinny być korygowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aboz napisał:

Nie masz prawa przetrzymywać pojazdu i dokumentów klienta

Brniesz niepotrzebnie w ślepą uliczkę. 
Wątek dotyczy konkretnego przypadku, badanie się zakończyło, klientowi nie podoba się rok produkcji, czyżby ta anulacja nie ma nic wspólnego z widzimisię klienta? Nie wiem w jakim celu chcesz udowodnić swoje racje które w tym temacie nie mają nic wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aboz napisał:

jeśli ten zażyczy sobie przerwania badania przed zakończeniem wszystkich czynności.

z ciekawosci , oddajesz kasę którą pobrałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, duchu napisał:

oddajesz kasę którą pobrałeś ?

Nie. To jest tak jak z kinem. Nieważne, że film ci się nie podoba i wyszedłeś wcześniej. Nie dostaniesz zwrotu za bilet.

 

1 godzinę temu, dominik_z napisał:

Nie wiem w jakim celu chcesz udowodnić swoje racje które w tym temacie nie mają nic wspólnego. 

Nic nie próbuję udowodnić. Uogólniłeś, to się odniosłem. O postępowaniu w rzeczonym przypadku napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.