Skocz do zawartości

Problem z uczestniczyniem w dyskusji


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyść "historię" przeglądarki, sprawdź program antywirusowy, albo jest prozaiczny problem - przekraczasz czas wysłania wiadomości - słaby Internet - po linii moderatora jest OK   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij jakiś program i przetestuj łącze - szczególnie prędkość wysyłania bo z pobieranie to raczej rzadki problem. jeśli pracujesz przez router lub serwer firmowy to i warto tam sprawdzić ustawienia czy "ktoś" Ciebie nie przyciął. Dla otwartej sieci sam tak zrobiłem     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga! U mnie ten problem występuje w różnych sieciach (w domu, w pracy, w publicznych) na różnych przeglądarkach (Safari, Google, Firefox) i na różnych sprzętach (komputer, laptop, smartfon). Jeszcze coś tam najszybciej puści przez fona w Orange. Reszta, to szkoda gadać. Resety, restarty, czyszczeni historii… wszystko darmo. Kółko miele i nic. Dalej miele.😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paprock A może to syndrom złośliwości apki na której wieszasz psy od zawsze ?  :giggle::faint: Na próbę czy sprzęt działa prawidłowo utworzyłbym nowy nick i nim spróbował działać ale bez najmniejszej wzmianki o apce. :hugs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Paprock napisał:

Resety, restarty, czyszczeni historii…

Mi pomogło w Firefox'e " odptaszkowanie " :

- ustawienia ➡️ prywatność i bezpieczeństwo ⬇️

firefox.JPG.6acdfdfe9b2fe5c47567cf7b4d16b3bc.JPG

:smile:

 

Edytowane przez leski66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, leski66 napisał:

firefox.JPG.6acdfdfe9b2fe5c47567cf7b4d16b3bc.JPG

No nie wiem czy to dobra opcja. Każdorazowe usuwanie "ciasteczek" z witryn podczas zamykania powoduje ich ponowne instalowanie po uruchomieniu strony, czyli jakaś tam zwłoka, a jak są to komp "pamięta" co i jak i szybciej ładuje strony, faktem jest że od czasu do czasu należy zresetować i pamięć podręczną i ciasteczka. Ale to przemyślenia laika może jakiś maniak komputerowy wiarygodnie coś napisze. Śmigam na EDGE i jest ok.:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.