Skocz do zawartości

rok produkcji JEEP GRAND CHEEROKIE


koru

Rekomendowane odpowiedzi

Build Date 09-NOV-16
Engine ERC - 3.6L V6 24V VVT ENGINE UPG I W/ESS
Transmission DBA - ALL AUTOMATIC TRANSMISSIONS

 Czyli Listopad

Edytowane przez zbitur
Dopisek
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stary myk handlowy, oni zawsze piszą to co w tytule własności czyli modelowy. Jest na zapodanej stronie foto TZ i tego się trzymamy. Czasami jak klient się stawia bo kupił jako x to odpowiadam że skoro wierzy we wszystko co jest napisane to tam na płocie była narysowana goła baba niech się spróbuje z nią umówić.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, danielg539 napisał:

A na podanej stronie jak nic wpisane, że to 2017 😉

Tak samo ja pewnie w certyfikacie własności :) Tylko jest podawany rok modelowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz tylko Polska jest tak cebulowym krajem zeby sie przejmowac rokiem produkcji... Wszedzie liczy sie tylko rok modelowy. Jezeli chcesz ustalic przyczepki z instrukcji obslugi do tego pojazdu to musisz w googla pisac jeep 2017 owner manual...

No ale w cebulandi podajemy rok produkcji czyli 2016. Ale to jest pikus... Ten samochod byl tak skasowany ze ohoho... Tam lepiej posprawdzaj czy poduszki sa naprawione i radar dziala... Bo znajac polskich handlarzy to pewnie jeszcze sprzedawany jako bezwypadkowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej samej strony korzystałem i tyle już razy była wklejana, a i tak ludzie będą się pytać. Ja pewnie też, jak mi informatyk wyczyści a o niej zapomnę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 11:09, Logen napisał:

Poniewaz tylko Polska jest tak cebulowym krajem zeby sie przejmowac rokiem produkcji...

Jeszcze Szwecja i Malta jeśli chodzi o Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aboz napisał:

Jeszcze Szwecja i Malta jeśli chodzi o Europę.

Czasami i w belgijskim dowodzie można znaleść info o dacie produkcji :) Teraz chociaż tyle dobrze że data produkcji pojawia się na homologacji, ale to wiadomo co się stanie z homologacją jak rok produkcji nie bedzie odpowiadał właścicielowi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś czas się pobawić w homologacjach ??

Marka: BMW

Model: x5 xDrive 50i

Typ: X5

Wariant: KR61

Wersji nie znam...

Numer homo coś w stylu: e1*2007/46*0421*13

Od producenta mam jeszcze:

DMC - 2930, Benzyna, pojemność 4395 moc 330 kw

W samochodzie 7 miejsc siedzących.

Z góry wielkie dzięki

 

Edytowane przez Logen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Logen napisał:

Ma ktoś czas się pobawić w homologacjach ??

Marka: BMW

Model: x5 xDrive 50i

Typ: X5

Wariant: KR61

Wersji nie znam...

Numer homo coś w stylu: e1*2007/46*0421*13

Od producenta mam jeszcze:

DMC - 2930, Benzyna, pojemność 4395 moc 330 kw

W samochodzie 7 miejsc siedzących.

Z góry wielkie dzięki

 

A co potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy mam wypisane 2700/750 dla sDrive25d oraz xDrive25d oraz xDrive40e, W pozostałych rodzajach w tym xDrive50i mam 3500/750...

Ale niby są jakieś gwiazdki, "only with factory fitted tow bar, otherwise the max is 2700 kg" czyli może być, że w europie tylko 2700...

A jest jakiś z DMC 2930 kg ??? czy wszystkie z mniejszym ??

Numer homo mogę mieć zły ;), możliwe że inna seria poprawek ;). 

Edytowane przez Logen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2940 dmc

wersja KS21

7 miejsc

2700/750 przyczepy

motor 160/1995

zespół 5780

---------------------

2960 dmc

wersja KS41

7 miejsc

3500/750

zespół 6600

motor 190/2993

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor jestem pewny bo mam oświadczanie producenta. Niby to wersja na Europe ale na tabliczce pisze że wyprodukowany w USA... Samochód sprowadzony z Emiratów... Możliwe, że nie będzie w homologacjach... Niby BMW mówiło, ze wyda homologacje, ale po 2 tygodniach zmienili zdanie i tylko wydali oświadczenie o danych pojazdu, ale brakowało tam przyczep i dmc zespołu... Na tabliczce znamionowej tylko VIN, rok produkcji i same krzaki... BMW tabliczki znamionowej w europejskim formacie nie wyda... Ogólnie masakra, w dowodzie rejestracyjnym poprawnie wpisana tylko marka pojazdu i numer VIN... reszta danych pojazdu z kosmosu... nie polecam pojazdów z Emiratów :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.