Skocz do zawartości

Zmiana rodzaju z osobowego na specjalny-sanitarny + miejsce leżące


Rafi90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat ma się tak. Sprowadzony zza granicy VW Touran, osobowy 5 miejsc. Jak miałaby wyglądać zmiana na specjalny sanitarny plus miejsce leżące?  Wykonywał ktoś taki opis zmian? Jak ma się temat 5 miejsc i leżanka? Wszystkie sanitarne sprintery który smigają do na na BT z szpitala to temat prosty. Przegroda, 3 miejsca z przodu , miejsce leżące, wyposażenie medyczne itd itd. Tu nie bardzo kumam jak do 5 osobowego Tourana miało by wejść wyposażenie , miejsce leżące itd. Ktoś coś? Jakiś podmiot konkretny musi dokonać zmian? Co z napisem Ambulance? Do usunięcia?

Data 1 rej 05.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafi90 napisał:

Co z napisem Ambulance? Do usunięcia?

Czy na pewno jest to samochód o którym piszesz?

26 minut temu, Rafi90 napisał:

Sprowadzony zza granicy VW Touran, osobowy 5 miejsc.

Za granicą był karetką?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmiana rodzaju z osobowego na specjalny, minus 3 miejsca siedzące, plus wyposażenie. Na podstawie czego WK wpisuje miejsce leżące? Ustalenie danych czy w drodze ZK wystarczy o nim wspomnieć ? Tu to w ogóle temat poroniony bo na samochód już ktoś zrobił pierwsze BT na specjalny, ale urząd olał taki dokument i wpisał zgodnie z ZDR że to osobowy. Czyli poprawianie po kimś. Podobno w ZDR była jakaś wzmianka o możliwości używania pojazdu jako karetka (ZDR będę miał w ręce do godzinki myślę) tak samo jak samochód na placu. Na tą chwilę jest biały z niebieskim i czerwonym pasem, ma sygnał błyskowy i dzwiękowy (tyle co widziałem na zdjęciach) ale środek jest standard osobówka...

Nie zauważyłem że obcięło mi post a właśnie miałem napisać że jakimś zaczątkiem karetki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafi90 napisał:

Na podstawie czego WK wpisuje miejsce leżące? Ustalenie danych czy w drodze ZK wystarczy o nim wspomnieć ?

Zmian konstrukcyjnych, które musi wykonać przedsiębiorca bo następuje zmiana rodzaju pojazdu. Będzie znajdował się opis zmian plus nowe dane.

16 minut temu, Rafi90 napisał:

Tu to w ogóle temat poroniony bo na samochód już ktoś zrobił pierwsze BT na specjalny, ale urząd olał taki dokument i wpisał zgodnie z ZDR że to osobowy.

Może zrobił z natury i w postaci tylko OBT przed 1 rej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.