Skocz do zawartości

Ile macie badań rocznie ?


Norbert Jezierski

Ile mamy badań rocznie ?  

131 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wszystkim szczęśliwego Nowego Roku - mnóstwa badań i zero problemów

w 2007 skp z rozszerzeniami 4336 jak na Kielce ujdzie gdzie jest już chyba 20 stacji

a ma być jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    10

  • krzycho

    8

  • andrzejkamin

    5

  • mirek.g

    5

W dużych miastach jest większa konkurencja, ale i więcej pojazdów.

Wielu nam ubywa badań mimo, że pojazdów przybywa - kosztem jakości.

U mnie jeżdżą na inne stacje gdzie się nie czepiają lub w ogóle diagności nie oglądają pojazdu i takim to przybywa mam nadzieję, że również siwych włosów na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

OSKP 5000 na teraz...4 diagnostów,czynne od 7 do 21...ale widziałem kiedyś zaświadzczenie klienta z innnej podstawowej skp z września z numerem 16tyś.....może to jakos jest mozliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9000 przeglądów
miasto ma 35 tys
jest jeszcze 6 innych stacji.

To masz czas, by uzupełnić tusz w poduszeczce?

Szef powinien dać ci duuuuużą podwyżkę...

Jestem pełen podziwu, mało kto tak potrafi zorganizować ergonomicznie sobie pracę, by osiągnąć takie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na podstawowej stacji mam 0d 8000 do 9000 przeglądów nieźle co miasto ma 35 tys , i jest jeszcze 6 innych stacji.

 

8000X6=40.000 No to bogate miasto jest .Średnio ponad samochód na człowieka :D

"Gdzie to jest,gdzie to jest......." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 4,5 tys badań stacja podstawowa z rozszerzeniami.

Ale ostatnio widziałem zaświadczenie z SKP na śląsku gdzie był numer zaświadczenia 22 000,

no koledzy nieźle kitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio widziałem zaświadczenie z SKP na śląsku gdzie był numer zaświadczenia 22 000,

 

To tam pewnie sztab sekretarek pracuje, i mają z 6 stanowisk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie z innej strony . Stacja podstawowa z rozszerzeniami i do dziś w 2008 roku niecałe 200 badań (słownie: dwieście) :-) , z tym że jest to SKP przy serwisie i stacja jest niejako przy okazji serwisu ale wynik niezły :lol: (nieprzepracowujemy się) Jeden diagnosta jest kierownikiem serwisu a drugi doradcą serwisowym :) i szef nie w mówi o zamykaniu. Fakt w okolicy są 2 OSKP a w całym 80 tys. mieście 18 stacji. Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o jak najmniejszą liczbę badań to jest na naszym terenie SKP podstawowa gdzie średnio na 1 dzień roboczy przypada pół (1/2) badania technicznego.

a TAM GDZIE BYŁO 22000 to był numer zaświadczenia tylko z roku 2008 nie od początku istnienia.

Niektórzy potrafią.

Przyznajcie się kto klepie tyle badań i jak macie to zorganizowane czy macie czynne 24h, ile macie stanowisk, ilu pracuje u was diagnostów, jak to robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 5000 badań na OSKP .

Tylko że w tym roku ja mam dwa razy mniej badań niż mój zmiennik. :shock:

Trzecim diagnostą jest nasz kierownik który ma prawie tyle badań co ja. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że sam się przyznajesz do tego, że słabiej pracujesz niż twój zmiennik?

Albo pracujesz na tej zmianie co przyjeżdża mniej klientów?

Wszystko w rękach kierownika!

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że sam się przyznajesz do tego, że słabiej pracujesz niż twój zmiennik?

A jak nie pracuje słabiej ,tylko może jest jakaś inna przyczyna?

Domyśł się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...około 5000 badań trzech diagnostów i naprawdę człowiek czasami z kanału nie wychodzi,może i lepiej bo teraz ziąb ,no i do pomocy dwóch mechaników i elektryk .Jestem po kontroli i wiecie o czym zapomniałem....wstyd o ciśnieniu w oponach ale nadrobiłem sprawdzeniem złącza do przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ponad 2000 na okregowce otwartej od poniedzialku do piatku od 8 do 18 a w soboty od 8 do 16. Ale z roku na rok poprawiamy i to znaczaco nasze winiki :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.