Skocz do zawartości

Ciągnik rolniczy International 574


wojteczek

Rekomendowane odpowiedzi

Być może wróci klient z ciągnikiem rolniczym International 574. Potrzebne wszelkie dane do DIP. Kolejna sprawa to lokalizacja Nr. Widziałem ten ciągnik, było pierwsze podejście ale klient kompletnie nieprzygotowany. Ma już wystawione PC tyle że w nim Nr ma 14 znaków a na korpusie ( obudowa sprzęgła z prawej) znalazłem tylko 6 znaków, TZ jest słabo czytelna ale faktycznie jest na niej 14 znaków, tyle że między 13 a 14 znakiem jest -. Na moje oko to coś tam jest pomieszane z tymi numerami, jakiś typ albo coś w tym rodzaju  wpisane na TZ w jednym rzędzie i to zostało wpisane na umowie a potem w PC i klient krąży z tym po okolicy bo każdy go goni . Ale nie o to idzie, chcę mieć pewność w którym miejscu ten Nr powinien być, bo klient sobie dosztukuje Nr zgodny z PC  i powie że znalazł, że jest w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz problem

ust. 13. W razie powstania trudności w ustaleniu parametrów pojazdu, badanie techniczne może być przeprowadzone po przedstawieniu opinii rzeczoznawcy samochodowego, o którym mowa w art. 79a.

Opinia z danymi do badania 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janusz72 napisał:

Opinia z danymi do badania 

Każdego tak wysyłasz do rzeczoznawcy czy  sam starasz się coś ustalić? Jeżeli wszystkich gonisz do rzeczoznawcy to za dużo nie robisz okresowych przed 1 rej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojteczek napisał:

to za dużo nie robisz okresowych przed 1 rej.

W sumie na + dla niego, sam bym chciał wcale nie robić 1. Nie dość że roboty więcej, czasowo to i godzinę potrafi zejść, każdy wk ma inne zdanie, zwłaszcza jak o1 + f2 =\= f3 i jeszcze często różne dane. Jedyny + z pierwszego to można dać N za wszystko bo dowód się oddaje, a nie odsyła;). No i oczywiście jaki rok produkcji i kłótnie o to. 

  • Polub 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10 godzin temu, pitermlody napisał:

Takie dipy w ciągnikach to prościzna

Bo większość zawartych w nich danych wzięta jest z sufitu...

  • Polub 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pitermlody napisał:

dipy w ciągnikach to prościzna

Przeczytaj początek. DIP wypisać to żaden wyczyn,  WK nie ma z czym porównać więc nawet dane z sufitu przejdą. Problemem był Nr za który chciałem dać klientowi N i niech sobie szuka rzeczoznawcy, pisze do producenta, koryguje umowę czy co tam miał do tego pojazdu. Osoba która podstawiała pojazd do badania twierdziła że sprowadziła z NL, ale coś mi się zdaje że ten klient tak widział NL i Holendra od którego rzekomo kupił jak połowa motorowerów bez papieru widziała Węgry.

  • Haha 1
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.