Skocz do zawartości

Fałszywki na skp


jaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    9

  • Norbert Jezierski

    7

  • iras

    7

  • berecik

    6

Mój kolega z pracy przeszedł przez gorsze piekło. Jemu gwizdnęli kasetkę wraz z wszystkimi pieczątkami. Jak z nim rozmawiałem o tej sprawie to skwitował to tak: najgorszemu wrogowi by nie życzył, żeby przeszedł przez to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu gwizdnęli kasetkę wraz z wszystkimi pieczątkami

 

:mrgreen: Ja kasetkę przykręciłem do ściany, a pieczątki zabieram po pracy do domu i mam spokój. Kradzież ograniczona do minimum (w domu mam solidne drzwi...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy we firmie kase pancerną wbetonowaną w podłoge a waży około 1,5 tony, drzwi mają grubość tak na oko 25cm . Raczej jej nikt nie buchnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie stoi na SKP tylko w biurowcu firmy, ale faktycznie jest stara pochodzi z 19 wieku jest pięknie grawerowana zdobiona dodatkami mosiężnymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie 10 lat "diagnozowania" byłem ze 3 razy w sądzie - moja pieczątka - ingerencja właściciela w datę badania , a pieczątki w domu miałem może ze 2 razy po powrocie z przesłuchania, od tego jest kasetka w szafie pancernej i plomby na drzwiach

 

i groźny portier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego jest kasetka w szafie pancernej i plomby na drzwiach

 

i groźny portier

 

nie u mnie... od początku pieczątki zabieram do domu i będę je zabierał, chyba, że dostanę kasetkę z kluczem tylko dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początku pieczątki zabieram do domu i będę je zabierał

Też tak myślałem ale mi mój naczelny wyjaśnił jak ci buchną pieczątki z kasety to jesteś rozgrzeszony bo zabezpieczyłeś je zgodnie z przepisami ale jak ci wyrwą torbę na czerwonym świetle albo włamią się do domu nie ma zmiłuj twoja wina.

Lepiej kup drugą (tylko twoją) kasetę.

http://www.allegro.pl/item113999988_kaseta_metal_na_pieniadze_30x21x10_czarna_nowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasetkę gwizdnęli z kawałkiem biurka :D . Przymocować do ściany - dobry pomysł.

Kolega był w pracy tylko się oddalił "na tron" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pieczątka nie jest twoja

 

Jest na niej mój kod, imię i nazwisko więc jest moja. A poza tym ja ją poprostu zabezpieczam. U mnie jest bezpieczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjdzie inspektor z WK i będzie chciał sprawdzić jak są zabezpieczone pieczątki

WSZYSTKICH diagnostów na skp.Taki numer miałem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjdzie inspektor z WK i będzie chciał sprawdzić jak są zabezpieczone pieczątki

A jak ich nie bedzie, to u nas "kaszana" .podejrzenie że robie "sesje wyjazdowe".Maja być na SKP. U nas każdy z diagnostów ma woreczek i indywidualna referentke z swoim numerem,chowamy pieczatki do woreczka plombujemy,chowamy do kasetki .,zamykamy w sejfie i plombujemy sejf . Po pracy klucze od SKP i sejfu chwamy tez do woreczka plombujemy i zdajemy na portierni.

Lepiej jak w Pentagonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszane na spotkaniu diagnostów:

 

Tatuś pracował jako diagnosta i zabierał pieczątki do domu.

Synek -prawie dorosły- potrzebował pieniędzy na dyskoteki i otworzył tatusiowi filię SKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plombujemy

A to musicie mieć dużo plasteliny :mrgreen:

Może i pieczątki w domu są bardziej bezpieczne, ale w razie W to od razu jest winny podany na tacy. Ja zostawiam w pracy w kasetce jak ktoś gwizdnie to ja jestem czysty - winny będzie ochroniarz/stróż/strażnik/portier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orjetuje fałszywe pieczatki to nie zadkosc . Kazdy moze sobie taka wyrobic. Tylko wzór potrzebny . Na ogój to na warsztatach z pood ciemniej gwiazdy sa klepane i na bazarach A ta nasz cała ewidecja to nie wiem czy tak do konca działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orjetuje fałszywe pieczatki to nie zadkosc . Kazdy moze sobie taka wyrobic. Tylko wzór potrzebny . Na ogój to na warsztatach z pood ciemniej gwiazdy sa klepane i na bazarach A ta nasz cała ewidecja to nie wiem czy tak do konca działa

Masz rację o tym już pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto nie z takimi kasami sobie radził. Czego dał przykład w Vabank. Wiec uważajcie. Moze przekazał w genach najlepszy fach jakim się posługiwał?? ....

 

[ Dodano: 24-07-2006, 15:56 ]

pieczątki zostawiam na firmie. podwójne drzwi, alarm. pieczatki w kasetce. i jestem krytyt. A na swoją fałszywkę jeszcze nie trafiłem i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.