Skocz do zawartości

Zaświadczenia-Egzamin praktyczny


poniak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo czeka mnie egzamin praktyczny a im więcej czytam tym mniej wiem, co człowiek inna opinia, dlatego mam kilka pytań odnośnie zaświadczeń typowo pod egzamin:

1) Badanie dodatkowe BUS-100 / ADR: Zaświadczenie NR.3 z rodzajem (DODATKOWE) + Zaświadczenie 6/7 czy samo zaświadczenie 6/7 ?

2) Jest w ogóle na egzaminie możliwość wylosowania zadania aby przeprowadzić samo badanie okresowe pojazdu ADR / BUS-100 bez dodatkowego ? Jeśli tak to nie żądamy dodatkowych dokumentów na zwalniacz, ogranicznik, abs itd... 

3) Miejsca pieczątek, popdpisów na zaświadczeniach na egzaminie te pola zostawiamy całkowicie puste ? czy np. w miejscu podpisów dajemy swój podpis ?

4) Czy ktoś z Was dostał na egzaminie badanie np. taxi, samochodu z zagranicy, uprzywilejowanego itd. czy zawsze kręcą się wokół BUS, BUS-100, ADR, LPG ? 

5) Jeśli dostanę pytanie np. odnośnie zwykłego BUSa a jego budowa ze wzgęldu na rok produkcji, wagę wymaga: ogranicznik, zwalniacz to nie mam obowiązku żądać dodatkowych zaświadczeń na te elementy i zrobić tylko oględziny? Jak np. wtedy zweryfikować ogranicznik prędkości jak często są one elektronicznie blokowane oprogramowaniem.

To chyba by było narazie tyle, są to szczegóły które, nie dają mi spokoju. Bardzo bym prosił o pomoc, podpowiedzi. Pozdrawiam🙂 

Edytowane przez poniak1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • poniak1993 changed the title to Zaświadczenia-Egzamin praktyczny
  • IVVO locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.