Skocz do zawartości

REJESTRACJA auta w miejscu innym niż adres zameldowania


black_betty

Rekomendowane odpowiedzi

No betty "czarnulko" jak powiesz "raczej jest sprawny" policjantowi podczas kontroli drogowej to wzbudzisz jego dodatkowe podejrzenia, że masz coś do ukrycia.

Wtedy kontrola będzie trwała bardzo długo i jak nic nie znajdzie to dostaniesz 50 zł np. za nieważną gaśnicę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • black_betty

    25

  • prezes100

    9

  • Norbert Jezierski

    7

  • Tomek D

    4

osobiście dopisałem do mnie żone (ja mam 60% zniżki; żona 0%) O.C płaciłem wg mojej taryfy. Ale.....
Żona, mąż-to jedność tak jak dwie połowy jabłka. Np. żona ma Jaguara i ma 60% zniżki, a ty teraz kupiłeś sobie Fiata Pandę i też będziesz miał 60% zniżki :mrgreen: Bez znaczenia czy jeździłeś Jaguarem :lol:

 

dostaniesz 50 zł np. za nieważną gaśnicę

Sorki -Co to jest nieważna gaśnica za 50 zł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogówka doskonale wie co to jest nieważna gaśnica uwierz mi wiem co mowię

Za dużo wymagasz, ja sam sobie nie wierzę :lol:

Przy spotkaniu z drogówką zasięgnij języka odnośnie gaśnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiesz "raczej jest sprawny" policjantowi podczas kontroli drogowej
haha chyba po to ktoś wymyślił przegląd techniczny potwierdzony wpisem w dow rej. :D a poza tym, skoro będę użytkować samochód, a to napewno MUSI i będzie sprawny

 

Sebastian ZG napisał/a:

osobiście dopisałem do mnie żone (ja mam 60% zniżki; żona 0%) O.C płaciłem wg mojej taryfy

ja nie mam żony/męża to się nie dopisze, a pytałam czy to MUSI być ktoś z rodziny czy nie :?

 

No betty "czarnulko"
bartek2004, tak możesz się zwracać do swojej krowy, jeśli taką posiadasz, a nie do mnie :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żony/męża to się nie dopisze, a pytałam czy to MUSI być ktoś z rodziny czy nie

Nie nie musi - ważne jest abyś TY i ta osoba co ma zniżki były wpisane w dowód rejestracyjny (taką informacje uzyskałem od agencji ubezpieczeniowej) i ponoć jest tak we wszystkich firmach ubezpieczeniowych O.C.

tak możesz się zwracać do swojej krowy, jeśli taką posiadasz, a nie do mnie

Być może źle odebrałaś słowa bartka - on jest taki spokojny człowiek, zakładam że nie chciał cię urazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak możesz się zwracać do swojej krowy, jeśli taką posiadasz, a nie do mnie :twisted:

 

Prosze o zachowanie umiaru w swoich opiniach i sprawy osobiste załatwiać na PW poza forum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty oczywiście, że nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, czy obrazić, jeśli tak to odebrałaś to bardzo przepraszam. (Seba dzięki za wsparcie).

 

Jednocześnie uważam, że dalsze rozważania z Tobą nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

wracając po dłuższej przerwie do tematu rejestracji auta.....

moje pytanie brzmi: jeśli właścicielem auta bedzie osoba z wlkp, a ja bede współwłaścicielką (z podkarpacia) to gdzie i w jaki spsoób bedzie przebiegać rejestracja samochodu?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że odpowiedziałem

właściwie to mi pomogłeś w sprawie rejestracji :mrgreen:

ale teraz sprawa OC mnie dręczy... bo jako młoda 23-letnia kobitka, nie mam nigdzie zniżek, tylko same zwyżki!!

a auto odbieram w następnym tygodniu i jak tu umowe spisać, na kogo!?!

 

[ Dodano: 02-01-2007, 13:04 ]

Z OC tez sobie poradziłam.

 

zarejestrowałam auto na siebie i mame, a tym samym zyskałam zniżki które moja mama już posiada (czyli full opcja) i teraz nic tylko cieszyć sie jazdą ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.