Skocz do zawartości

DR zatrzymany na okresowym, a Klient robi BTP na innej SKP .


pan siara

Rekomendowane odpowiedzi

U nas, w Gdańsku WK nie widzi problemu w zrobieniu takiego badania. Ja widzę. I tym różnię sie od "Władzi".

 

mam ten komfort za usterki nie zabieram dowodu mam zaplecze warsztatowe

Ja mam ten komfort, że nie mam zaplecza warsztatowego i nie jestem skazany na podejrzliwe spojrzenia klientów kiedy znajdę jakąś usterkę. No, może trochę kręcą nochem bo nieprzypadkowo nazywają mnie dowodowstrzymywaczem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • berecik

    6

  • Norbert Jezierski

    4

  • S.K.P-POZNAŃ

    4

  • Psuj

    3

Jest sobie pojazd, jest sobie badanie okresowe i jest sobie negatyw i zatrzymany DR.

I jest sobie stacja SKP np.w Sopocie :D i po badaniu zatrzymuje DR ,a pojazd jest z Poznania :( .Kiirowcy udało się dojechać do miejsca zamieszkania i naprawić pojazd.Jedzie na skp w Poznaniu .(może jechac do Sopotu :) ) wykonuje BT.wynik pozytyw i po odbiór DR.

W zaświadczeniu wpisuje :numery odczytano z natury,brak DR zatrzymany na SKP nr.........w Sopocie zaśw.nr.......

Dalej - zakładając, że Klient dostaje pozytyw, czy na podstawie nowego zaświadczenia może on pojechać do poprzedniej stacji i tu żądać wydania dowodu rejestracyjnego ?

Nie otrzyma na tej podstawie DR.-musi go sobie odebrac z WK!(ta SKP co zatrzymała wysyła DR do WK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając zatrzymany DR nie jest dopuszczony do ruchu a zaświadczenie nie upoważnia do poruszania się . Po szczęśliwym dojechaniu do miejsca zamieszkania (na własne ryzyko) powinien się udać do WK po pozwolenie czasowe na dojazd na SKP.

Dokumentem podczas BT jest tylko DR , PC , Skierowanie policji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Wielkopolsce "urzędnik przyjazny kilentowi" :mrgreen:

Z mojej autopsji wynika, że czasami "urzędnik na zagrodzie równy wojewodzie" ... :(

Ale generalnie - nie jest chyba źle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kolego janko zrobisz w sytuacji jak taki klient przyjedzie i powie że zgubuł DR i na pewno ma nieważne badanie techniczne i chce odtworzyć dokument. Pogonisz po PC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urzędnik na zagrodzie równy wojewodzie

Nieprecyzyjnie napisałem "urzędnik=diagnosta".

DiAgNoStA w Wielkopolsce przyjazny klientowi

nie jest chyba źle

"Jest dobrze"- i jak ładnie brzmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Panowie jako że jestem początkującym diagnostą mam pytanie :?: Co robią robią klienci którym zabieramy dowód DR za negatywa, przecież odjechać nie mogą ? Pozdrawiam i :piwo dla wszystkich za rzeczowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robią robią klienci którym zabieramy dowód DR za negatywa, przecież odjechać nie mogą

A jak przyjedzie po upływie terminu badania(przecież nie mógł do ciebie dojechać),analogiczna sytuacja.Do mnie na badania okresowe jeszcze nikt nie przyjechał na lawecie i nikt na niej nie odjechał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja tu jestem nowy alke tez sie zastanawiam jak wytłumaczyc facetowi ze trzeba zwinac dowód jak on patrzy na Ciebie i w oczach ma dwie błyskawice i robi sie czerwony a przy tym ma 2metry 5 cm i obwód w łapie jak ja w udzie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.