Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

WOJT999

badanie techniczne a dozór

Polecane posty

WOJT999

Witam mam pytanko ,gdzie jest napisane tzn w jakim dzienniku ustaw ,ze musimy badac wszelke dokumenty, urzadzen zamontowanych na samochodzie np dozory techniczne i skad mamy wiedziec ze dane urzadzenie podlega dozorowi mam obecnie taki przypadek samochod z przyczepa do przewozu innych samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu

DZ.U 227 poz 2250 par.14 pkt 4 zakres i sposób przeprowadzania badan oraz dokumentow stosowanych przy badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJT999

a z ktorego roku z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal

Art.81 pkt 9 ustawy prawo o ruchu drogowym podaje ,że do badania technicznego należy przystąpić dopiero po przedstawieniu przez klijenta dokumentu dozorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.