Skocz do zawartości

obowiazek 2 diagnostów na zmiane


koniufzr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest porzadna firma dbajaca o pracownika to , jest stala ekipa do pracowania a my tak juz od 1985 roku ciagniemy - a jak sa nie zdrowe klimaty lub mala pensja to jest rotacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • boden

    7

  • rurek777

    6

  • S.K.P-POZNAŃ

    4

  • prezes100

    4

My z kolegą zazębiamy sie w ciągu dnia na 5 godzin i naprawdę pracuje się lepiej, bo jest komu pomóc i z kim skonsultować sprawy problematyczne.

 

Jeżeli tygodniowy czas pracy wynosi 46 godz. czyli 8 dziennie i 6 w sobotę to jak wy pracujecie że zazębiacie się5 godz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość kolegów wypowiada się przeciw obsadzie minimum dwóch diagnostów na zmianie. Czy jest to spowodowane brakiem wyobraźni, przezorności, czy może tym o czym nikt nie chce powiedzieć wprost, tzn.: po co dwóch do "napiwków"? :mrgreen: . Tu nie chodzi o jakieś zmuszanie pracodawcy do zatrudnienia dodatkowego człowieka. Względy podstawowego bezpieczeństwa nie mogą być odbierane jako bezprawny przymus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z diagnostów będzie chciał wziąść tz. napiwek to napewno nie przeszkodzi mu drugi,po prostu powie po cichu do gościa że jak da to on mu podbije dowód ,a koledze ze zmiany powie że to jego znajomy,lub znajomy znajomego i że on to bieże na siebie.

I co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z diagnostów będzie chciał wziąść tz. napiwek to napewno nie przeszkodzi mu drugi,po prostu powie po cichu do gościa że jak da to on mu podbije dowód ,a koledze ze zmiany powie że to jego znajomy,lub znajomy znajomego i że on to bieże na siebie.

I co wy na to?

A ja na to tak:

1.Takie zachowanie nie powinno miec miejsca

2.kolega uznaje przegląd za pozytywny-bierze na siebie odpowiedzialnośc za stan techniczny(teoretycznie nic mnie to tego)

3.to nie koleś do współpracy na zmianie

4.zostaje zj...........ny jak "puszcza złomy"bo nie tylko jak wiecie kara obejmuje diagnoste ,ale całą SKP ,i co mam zostać bez pracy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki dopiero dzisiaj wszedłem na stronkę,to co napisałem to 99% prawdy.No może przesadziłem - większa część prawdy.Małe miejscowości,wioski bo tam też są stacje idą na ilość a nie na jakość.Wszyscy się znają.Policjant z zatrzymanym,wójt z obywatelem,diagnosta z petentem.Jak jeden diagnosta kogoś nie zna to zna go drugi diagnosta,a jak dwóch diagnostów go nie zna to zna go kierownik lub właściciel stacji.

Podsumowując moją dywagację-chodzi mi o to że dopóki będą diagności którzy będą zmuszani do robienia rekordów (dla nabicia kabzy właściciela)dopóty ten proceder będzie istniał.To mówię ja ,Jażąbek ,trener pierwszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze na stacjach będą nizgodności i rozbieżności ponieważ jedni pracują u prywaciarza a inni na państwowym są stacje małe i są duże są biedne i bogate lecz jeśli jest na zmianie dwóch ludzi to zawsze będzie większe poczucie bezpieczeństwa i lepiej sie pracuje w grupie niż w pojedynke są różne tematy weźmy taki jak choroba albo urlop dwóch na stacji czynnej po 12 h na dobe plus 10 sobota który da rade sam i któremu zapłacą za nadgodziny. rozważcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
mojemu szefowi chyba by żółć pękła jakby zatrudnił trzeciego .

 

U nas pracujemy w trzech , dzięki czemu szybciej i sprawniej idzie robota i większy jest przerób.

I szef i my zadowoleni. Dodatkowa osoba spokojnie zarobi na siebie i szefa.

Im klient mniej czeka , tym więcej klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my we dwóch na 3/4 etatu dodam jeszcze że jest to OSKP

 

Pozorny zysk

To twój szef nie wie ile traci.

 

 

Im klient mniej czeka , tym więcej klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na OSKP jest zatrudnionych 3 diagnostów i przeważnie zawsze jest 2 diagnostów robiących badanie i to jest dobry układ z mojego punktu wiedzenia. Jeden diagnosta to za mało.

Sporadycznie wyjątkowo jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tych badań tak dużo 100-130 miesięcznie więc się nie wysilamy

Utrzymanie OSKP przy takich obrotach graniczy z cudem. Coś tu jest nie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tych badań tak dużo 100-130 miesięcznie więc się nie wysilamy

Utrzymanie OSKP przy takich obrotach graniczy z cudem. Coś tu jest nie OK

stacja jest częścią firmy mają ok. 13 tyś. miesięcznie zostaje im ok 45|% o moich zarobkach boję sie mówić żeby się opieka społeczna mną nie zainteresowała a na dodatek w koło nie uczciwej konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.