Skocz do zawartości

Odbiór dowodu rejestracyjnego


boosi

Rekomendowane odpowiedzi

I wyszło szydło z worka - za każdym razem czerwone tablice, a nie jakieś poświadczenia, zaświadczenia, Karty pojazdów, ksera dowodu potwwierdzone przez WK

ketiw38, -Psy szczekaja,karawana jedzie dalej....Rozumiesz... :?:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    11

  • Regan55

    9

  • Olga

    9

  • Gość

    5

Top Posters In This Topic

"§ 1.3. W przypadku gdy z dokumentów przedstawionych do rejestracji wynika, że upłynął termin następnego badania technicznego pojazdu, organ rejestrujący do czasu otrzymania zaświadczenia o pozytywnym wyniku badania technicznego pojazdu zatrzymuje złożone dokumenty i tablice rejestracyjne."

 

Chwileczkę - ale jak składałem dokumenty to miałem jeszcze 2 miesiące ważny przegląd. Teraz przyszedłem odebrać DR tylko "chorowałem" i przyszedłem po 3 miesiącach oddaje PC i nie przedkładam innych dokumentów. Twoja podstawa prawna jest ciężka do utrzymania w tej sytuacji a dokładnie taki problem omawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"§ 1.3. W przypadku gdy z dokumentów przedstawionych do rejestracji wynika, że upłynął termin następnego badania technicznego pojazdu, organ rejestrujący do czasu otrzymania zaświadczenia o pozytywnym wyniku badania technicznego pojazdu zatrzymuje złożone dokumenty i tablice rejestracyjne."

Chwileczkę - ale jak składałem dokumenty to miałem jeszcze 2 miesiące ważny przegląd. Teraz przyszedłem odebrać DR tylko "chorowałem" i przyszedłem po 3 miesiącach (...)

To czym dla Ciebie jest rejestracja pojazdu? Wydanie tablic rejestracyjnych i PC, to dopiero zakończenie I-go etapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja to rejestracja :) Dla mnie to zarówno rejestracja czasowa, jak i stała. Przychodzisz oddać PC, to ubiegasz się o "stałą rejestrację" - i nie masz badań. Dla mnie w 100% podpadasz w tym momencie pod ten przepis. Polecam zagadnienie tzw. decyzji cząstkowych. W dniu starania się o stała rejestrację tak samo podlegasz pod ten przepis z punktu widzenia kpa, jak w dniu czasowej rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzisz oddać PC, to ubiegasz się o "stałą rejestrację"

:shock:

O stałą rejestrację, to właściciel ubiega się już w momencie składania wniosku. Jednym z elementów tego procesu jest wydanie PC, a ostatnim wymiana go na DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga... Dostałaś kiedyś brzozową witką po nagich pośladkach? :)

 

A dlaczego brzozową a nie wierzbową :hah::hah::hah::hah::hah: , no no Blakop nie posądzałem Cię o takie fantazje erotyczne :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces rejestracji pojazdu trwa od chwili wydania decyzji o rejestracji czasowej do momentu wydania decyzji o rejestracji stałej.

Tak więc kiedy w chwili wydawania decyzji o rejestracji stałej nie ma BT ..... nie ma wydania decyzji ...... bynajmniej POZYTYWNEJ decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.