Skocz do zawartości

Nowe spotkanie - Mierzyn - 9/10/11 maj 2008 r.


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy termin kolejnego spotkania forumowiczów.

Decyzję podjąłem wczoraj, dziś ustaliłem szczegóły - stąd taki a nie inny termin, wymuszony obłożeniem ośrodka.

Wybór był na zasadzie - albo teraz, albo nie maj i nie czerwiec :D

 

Kiedy: 9-10-11 maj 2008 r.

 

Gdzie: Mierzyn k/Międzychodu - ok. 75 km na zachód od Poznania - na trasie Poznań - Gorzów - Szczecin.

Lokalizacja ZUMI: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.+Wielkopolskie%2C+Mi%EAdzych%F3d&cId=d09384abcbae6d01007c710000d90041d20049bb05f5ce48&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1

 

Zakwaterowanie - na terenie Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji - w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami ...

http://www.ta.pl/csbir.mierzyn/index_pl.php

http://www.kajaki.zklimatem.pl/?id=1029

 

W programie:

warsztaty szkoleniowe dotyczące najbardziej aktualnych przepisów związanych z szeroko rozumianą problematyką SKP,

dwie imprezy do białego rana - przy ognisku - z dobrym, swojskim jedzeniem (prawdopodobnie pieczony prosiak, indyk itp.)

 

Alkohol i inne napoje mniej czy bardziej wyskokowe - we własnym zakresie :D

 

Orientacyjne koszty:

- nocleg - 40 zł

- śniadanie / kolacja (standard) - 15 zł

- obiad (standard) - 20 zł

- kolacja typu grill - 50 zł

- dodatkowe koszty uczestnictwa - 20 zł

 

Jeśli będzie czas i możliwości - będą pamiątkowe koszulki :D

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA !!!

A. Ilość miejsc ograniczona (max 50 osób) - decyduje kolejność wpłat.

B. Wpłata jest koniecznym warunkiem uczestnictwa i rezerwacji miejsca.

C. Nieprzekraczalny termin realizacji przelewu - 5 maja br.

D. PRZELEW może zostać poprzedzony FV Proforma.

E. Każdy indywidualnie ustala czas i zakres pobytu. Późniejsze zmiany tego zakresu mogą być utrudnione - proszę już dziś przemyśleć wszystko bardzo dokładnie ...

F. Na adres n.jezierski@norcom.pl proszę kierować ZGŁOSZENIA pobytu ze szczegółowym zestawieniem na zasadzie: imię/nazwisko/nick na forum + rozliczenie kosztów pobytu.

 

Osoby dokumentujące swoją obecność fakturami VAT proszone są o WYRAŹNE zaakcentowanie takiej potrzeby w momencie przesyłania zgłoszenia.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Numer konta (mBank):

51 1140 2004 0000 3302 4150 5727

Norbert Jezierski

ul. Ogrodowa 4

64-310 LWÓWEK

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

[scroll]ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problemy z kosztami dojazdu mogą połączyć nasze spotkanie ze szkoleniem w PZM-ocie Ja tak robie :cool:

Organizatorem seminarium jest Regionalne Centrum Szkolenia Motoryzacji Polskiego Związku Motorowego OZDG Sp. z o.O. w Poznaniu we współpracy z Zarządem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Celem seminarium szkoleniowego jest przedstawienie zmian w przepisach związanych z funkcjonowaniem stacji kontroli pojazdów oraz w przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów.

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 250,00 zł za jedna osobę.

Opłata obejmuje uczestnictwo w seminarium, wstęp na teren targów i wjazd samochodem , materiały w tym wydawnictwo książkowe ( zawierające obowiązkowe przepisy prawne określające wymagania dotyczące warunków technicznych i badań technicznych pojazdów zgodnie z załącznikiem nr 1 do Rozporządzenia oraz wybrane akty prawne i materiały niezbędne w każdej stacji kontroli pojazdów – cena książki w sprzedaży 50,00zł) oraz poczęstunki w przerwach.

Każdy uczestnik seminarium otrzyma certyfikat uczestnictwa z zakresem tematyki.

 

Zgłoszenie uczestnictwa można dokonywać pisemnie, faxem, e-mailem lub telefonicznie w terminie do 05-05-2008 r. na adres:

Regionalne Centrum Szkolenia Motoryzacji

Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.O.

ul.Cześnikowska 30, 60-330 Poznań

tel. 061–867-44-29, fax. 061–867-10-48, e-mail – rcsm@pzmpoznan.dmf.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes30 - dobrześ sobie to wykombinował kolego - oczywiście pamiętaj, że za ostatnie oszczerstwa na forum wisisz mi kolejkę na spotkaniu - jestem zatem bankowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes30 - dobrześ sobie to wykombinował kolego - oczywiście pamiętaj, że za ostatnie oszczerstwa na forum wisisz mi kolejkę na spotkaniu - jestem zatem bankowo

Jedną za to a drugą za wiedzę :piwo :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mapka nie pokazuje adresu dokładnie pozwolę sobie dodać dokładne koordynaty GPS żeby nie było tak jak ostatnio:

52-38-01 N

15-51-39 E

 

[ Dodano: 05-05-2008, 18:57 ]

No cóż - zainteresowanie i odzew na starania administratora strony co do zorganizowania nam spotkania pozostaje poza wszelka krytyką. Na jego miejscu nie podjął bym się więcej czegoś takiego proszę szanownego koleżeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozostaje mi tylko poinformować szanownych forumowiczów, iż ze względu na ŻADNE ZAINTERESOWANIE z Waszej strony imprezka zostaje odwołana.

 

Pozostawię to bez komentarza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko poinformować szanownych forumowiczów, iż ze względu na ŻADNE ZAINTERESOWANIE z Waszej strony imprezka zostaje odwołana.

 

Pozostawię to bez komentarza ...

 

Kurde a ja już flaszkę kupiłem :shoot::shoot::shoot:;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.