Skocz do zawartości

Przegląd techniczny na SKP


Michu

Rekomendowane odpowiedzi

Może inaczej. Załóżmy taką oto sytuację. Wykonuję badanie techniczne. Stwierdzam nadmierny luz na końcówce drążka kierowniczego. Klient bardzo chciałby to naprawić i ,co oczywiste, odrazu po wymianie ustawić zbieżność. Nie mam w kolejce żadnych samochodów do badania tak więc idę kilkanaście kroków na biuro obsługi i nakazuję wypisanie części z magazynu. Część będę miał za ok 15 min. Czekając na część demontuję zużytą i zakładam głowice pomiarowe na koła. Przynoszą część - szybko montuję, montaż czwartej głowicy i reguluję zbieżność. Po ok 30 minutach wszyscy są zadowoleni :) . Można tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- powiem tak:

Z samej nazwy już wynika gdzie pracujemy - czyli SKP- nie warsztat, nie serwis, nie hamownia.

 

W swoim życiu widziałem rożne stacje - i takie co wyglądały jak kuźnia i takie, że na pierwszy rzut oka wyglądały jakby nikt tam nawet nie wchodził - życie :-D tylko, ze stacja jest dla ludzi więc nie wyobrażam sobie aby przyjechał klient na sprawdzenie / regulacje/ świateł a ja ze stoickim spokojem zameldował mu - sorry, ale ja nie mam takiego prawa heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ją zamknąć na dzień czy dwa

 

Nie wiem jak u Ciebie ,ale u mnie trzeba zamknięcie zgłosić w WK :(

 

Podaj podstawę prawną. Nie mam na myśli oczywiście całkowitego zamknięcia, bo to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze reguluje światła jeśli trzeba komuś zmienić żarówkę to też :) trochę życzliwości nie zaszkodzi :) a jak jaka fajna babka to jeszcze inne usługi świadczymy :-D oczywiście związane z badaniem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się następny Wujek Dobra Rada, który mówi co zamknać a co pozostawić nie zamknięte.

Sebalodz skup się lepiej na bardziej sumiennym wypłnianiu umów na dostarczanie sprzętu do SKP, a nie baw się w dziwną interpretację posu Micha :)

 

a ty moze skup sie na swoich obowiazkach a nie bujaniu w oblokach i gadaniu bez celu.

o ile kojarze to cie nie znam i ty mnie pewnie tez wiec formuluj swoje smetne wypowiedzi na podstawie doswiadczen a nie bujnej wyobrazni.

 

Bujnej wyobraźni mówisz. To ja poproszę o komentarz tego artykuł p. Sebastianie S.

IMG_0065.thumb.jpg.033d71a7b78a5d945631d4921931627a.jpg

IMG_0064.thumb.jpg.52f0def9ed5576b9f1b12e3001cf225d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.