Skocz do zawartości

lpg mam tylko costakiego do lpg


juras74

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak czytałem poprzedni temat o braku dokumentów do lpg,to mam pytanie czy taki dokument mi wystarczy jak pojade na przeglond?mam gas wbity do DR. czy nazwa butli tez bendzie taka jak gazu? natym zaświatczeniu jest podany numer butli i do kiedy jest wazna oras nazwa instalacji lpg.

img040.jpg.b9a123d46e6be903f423b74ed74b961a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Masz pokazac na przeglądzie dokument stwierdzajacy przydatność butli (zbiornika) gazu, inaczej dopuszczenie przez polski dozór techniczny TDT tzw. homologacje na zbiornik wdana przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZJED ,A JA TEGO NIEMAM ANI TEN CO KUPIŁEM OD NIEGO GDZIEŚ WSIONKŁO I CO TERAS MOGE ZROBIĆ W TEJ SYTUACJI JAKIE NAJLEPSZE WYJŚCIE JEST?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:x Można ewentualnie próbować zrobić przegląd na stacji diagnostycznej, która to zaświadczenie wydała :x

A tak naprawdę to butla ma ważny TDT do 2009 roku - to może pomyśleć o nowej i znów na 10 lat spokój i certyfikat jest :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:viva:

Cały czas o to właśnie chodziło.

Pod warunkiem, że jest to TDT od zbiornika zamontowanego w tym samochodzie co ma iść do przeglądu :?:

nr zbiornika na zaświadczeniu nie jest zgodny z protokołem TDT :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to mam takie pytanko do Norberta.

Dla czego program Norkom nie kopiuje danych z przed roku o gazie?

Czy może jest na to jakis przepis.bo jeżeli nie było by takiego przepisu,to bardzo bym prosił żeby program to kopiował,było by szybciej i łatwiej.

Niektóży klięci się burzą,bo rok temu był i teraz znowu musi wozić te same papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje, kopiuje ... :D

 

Trzeba wejść do zakładki GAZ i nacisnąć czerwoną strzałkę umieszczoną w lewym górnym narożniku ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść do zakładki GAZ i nacisnąć czerwoną strzałkę umieszczoną w lewym górnym narożniku ekranu.

Kopiuje,kopiuje ale nie "UWAGI" ,a tam zamieszczam -"Poświadczenie TDT nr............." :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tutaj właśnie zamieszczasz ?

To, o czym ja mówię kopiuje wszystko i na dodatek przenosi KDT do rejestru.

 

Zerknij i zobacz, czy tak może zostać.

Jeśli nie, będziemy dyskutować dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czerwoną ramkę dookoła przycisku z uwagami - jako info, że masz tu zajrzeć ...

 

Przyjęliśmy kiedyś założenie, że każdy MUSI widzieć to, co program pragnie wpisać do uwag, do rejestru BTP - stąd takie a nie inne zachowanie się systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Niektóży klięci się burzą,bo rok temu był i teraz znowu musi wozić te same papiery.

Przecież i tak muszą przywieźć na badanie techniczne papiery. To w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak muszą przywieźć na badanie techniczne papiery. To w czym problem?

Ano w tym że ktoś im powiedział że jak przyjedzie za rok na tę samą stację to nie musi przywozić papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi przywozić papierów.

To niech jeszcze pokarze paragraf że jak raz pokazywał to później nie musi. Osobiście ja jak nie ma dokumentu to nawet nie wstaje z miejsca pomimo tego, iż zarzeka się, że był w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ja jak nie ma dokumentu to nawet nie wstaje z miejsca pomimo tego, iż zarzeka się, że był w zeszłym roku.
No nie chciałbym być twym klientem :razz::razz: bo jak masz słabą pamięć to kup ksero rozwiąrze to wiele problemów- oczywiście to bez uszczypliwości dla twojej osoby ale zawalisz się papierkami- po drugie jak klent zagubi dokument to odrazu "N" :shock::shock: Ktoś dokonał wpisu w DR i na jakiejś podstawie więc jaki grom zmusza NAS do ponownego sprawdzania czy pan z WK nie zrobił tego nielegalnie :lol::lol: to on składa podpis pod pieczęcią :D:D:D / kwestia etyki zawodowej/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iras, ty na BTP LPG nie żądasz protokołu TDT na butle?

Może i ja ustosunkuję się do tych dywagacji :)

Jeżeli był u mnie klient rok temu i spisałem certyfikat do programu - to w czym problem, skoro osobiście sprawdzałem certyfikat nr butli zamontowanej i wpisałem to do rejestru !!!

Mogę bez problemu sprawdzić czy nr butli jest zgodny z tym z przed roku :-P:evil::evil:

A TDT jest na każdej butli (data ważności) :-P:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.