Skocz do zawartości

I badanie sprowadz. zamiast badania w Niemczech


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,co tym sądzicie;przyjeżdża na stację polski Niemiec,w poniedzialek kończy mu się badanie (auto na niemieckich blachach) dopiero zaczął urlop w Polsce.Chce aby zrobić I badanie,aby mógł jeżdzić po Polsce.Wg chyba mogę to zrobić i będzie mógł śmigać, a jak wróci do siebie to zrobi te prawidlowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,co tym sądzicie;przyjeżdża na stację polski Niemiec,w poniedzialek kończy mu się badanie (auto na niemieckich blachach) dopiero zaczął urlop w Polsce.Chce aby zrobić I badanie,aby mógł jeżdzić po Polsce.Wg chyba mogę to zrobić i będzie mógł śmigać, a jak wróci do siebie to zrobi te prawidlowe.

Zaraz,zaraz nie wiem co kombinujesz ale coś mi się tu nie zgadza:

1/Niemiaszek jeżdzi sobie po Polsce z nie waznym DR ozcywiście na białych blachach

2/W przypadku kontroli drogowej legitymuje się niewaznym DR i jakimis tam świstkami które dostał u Ciebie na SKP niby przy I rej.pojazdu.

3/Jak sądzisz czy dokumenty otrzymane na twojej SKP upowazniają go do poruszania się tym pojazdem po drogach publicznych?/bez waznego BT/

Myśle ze wnioski z tego nasuwają się same bez większego myślenia chyba ze nie do końca prawidłowo odgadłem Twoją intencję w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi czy niemiaszek pojedzie w ciągu 5-dni na akcyzę?? Ja mu stwierdzam stan pojazdu na 1- szym z zagranicy a czy on zje te moje badanie czy nie to jego .Zwróć uwagę jak poruszają się Polscy handlarze po naszych drogach?? :x:x:x A on do tego chce autko ubezpieczyć :evil::evil:

 

[ Dodano: 30-05-2009, 21:56 ]

3/Jak sądzisz czy dokumenty otrzymane na twojej SKP upowazniają go do poruszania się tym pojazdem po drogach publicznych?/bez waznego BT/
???????? nie wiem co to znaczyło :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty z I badania za granicą nie uprawniaja do poruszania sie po drodze. To nie wiem o co tu chodzi ???

 

Wg mnie klient może jeżdzić po Polsce na zaświadczeniu z I-go badania,chyba,że się mylę,proszę o komentaż od kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie klient może jeżdzić po Polsce na zaświadczeniu z I-go badania,chyba,że się mylę,proszę o komentaż od kolegów.

 

To po co ich wysyłać do WK, skoro samo badanie techniczne dopuszcza do ruchu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie klient może jeżdzić po Polsce na zaświadczeniu z I-go badania

 

Pewnie, że może... tak samo jak na zaświadczeniu z negatywnego badania - NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i nic nam do tego. Mało problemów macie na głowie???

 

To po co ich wysyłać do WK

 

:ok:ok:ok:D Po co w ogóle jechać na stację jak drukarnia dorobi tablice takie jak ostatnie w brief'ie i każdy agent z ochotą sprzeda za gruby pieniądz bezwartościowe ubezpieczenie. Ale cóż, ludziska łykają wszystko... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie klient może jeżdzić po Polsce na zaświadczeniu z I-go badania
To po co ich wysyłać do WK,

A moze WK postawić w stan likwidacji?

Nie ma jak to wolna amerykanka! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.