Skocz do zawartości

ojojojjjj powitać serdecznie forumowiczów :))


Monia_Suzi

Rekomendowane odpowiedzi

kobiecie méczyzne latwiej zrozumiec lecz mezczyznie kobiete...ho ho ho kobiety sa zagadka i sa bardzo skaplikowane :))) nie mowie ze trzeba byz feminista lecz kobiety nie musza byc gorsze od mezczyzn w typowo meskich zawodach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Monia_Suzi

    20

  • Regan55

    16

  • JACEK GUZ

    4

  • JANUSZ60

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie ma tu feministów?????

Oj co to,to nie ........ja "feminista"nigdy w zyciu,przeciez "baba"tez czlowiek tylko.....

.....????? :x

slepy

Wiesz co sam nie wiem co o tym sądzić.Tak niby nie widzę ale jak przyjdzie wiosna

nie ta kalendarzowa,ona jest niepewna ale ta "chodnikowa"to momentalnie odzyskuję

wzrok i wszystko doskonale widzę....!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilkę Was samych zostawić, pokazać rąbek spódnicy - i już uskuteczniacie to i owo. :evil:

Tym razem przymykam oko na Wasze zachowanie ... :-P:D

 

 

Pomalutku warto będzie zorganizować jakiś zlot motocykielowy - prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilkę Was samych zostawić, pokazać rąbek spódnicy - i już uskuteczniacie to i owo. :evil:

Tym razem przymykam oko na Wasze zachowanie ... :-P:D

ojojojjj wyjątki chodzą w parze z pokusą a zarazem złem :-P Norbi to wygłodniałe bestie ale sympatyczne:) :twisted:

 

 

 

 

 

Pomalutku warto będzie zorganizować jakiś zlot motocykielowy - prawda ?

 

 

oczywiście ale chyba w garażu Norbiś...bo wracając teraz to mrozik w nosek szczypał a drift na niestachoskiej nawet zaliczony ..... :)) zlot hmmm ... ciekawa sprawa ale tylko zmotoryzowani na dwóch kułkach:)) ::claus ale jak już w marcu zaswieci piękne słoneczko... ho ho ho ;D;D;D:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

[ Dodano: 01-11-2009, 03:57 ]

nie ma tu feministów?????

Oj co to,to nie ........ja "feminista"nigdy w zyciu,przeciez "baba"tez czlowiek tylko.....

.....????? :x

slepy

Wiesz co sam nie wiem co o tym sądzić.Tak niby nie widzę ale jak przyjdzie wiosna

nie ta kalendarzowa,ona jest niepewna ale ta "chodnikowa"to momentalnie odzyskuję

wzrok i wszystko doskonale widzę....!!!!! ;)

 

wiesz co do wzroku... heh czasem czuje jak panny mnie pożeraja wzrokiem samochodami ustępują miejsca...a ja dojeżdzam lub spojze sie podnoszac szybke od kasku i wrecz smieje sie do tych naiwnych panien które mysla ze to facet hahahahah chodzi mi o taki panny bardziej podatne na maszyny .... ::D::D::D:evil::evil::evil::evil::evil:

5ae1a3d5289d1_92eb6566002998ad45d9e36a1.gif.59c68f9b60da3b96489595e1765add42.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojjj wyjątki chodzą w parze z pokusą a zarazem złem :-P Norbi to wygłodniałe bestie ale sympatyczne:) :twisted:

Wiem, wiem :D

 

oczywiście ale chyba w garażu Norbiś...bo wracając teraz to mrozik w nosek szczypał a drift na niestachoskiej nawet zaliczony ..... :) ) zlot hmmm ... ciekawa sprawa ale tylko zmotoryzowani na dwóch kułkach:)) ::claus ale jak już w marcu zaswieci piękne słoneczko... ho ho ho ;D ;D ;D:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zauważę tylko nieśmiało, o czym możesz nie wiedzieć, że poprzednie dwie/trzy próby zorganizowania czegokolwiek spaliły na tym forum na panewce. Nie zebraliśmy wystarczającej liczby uczestników ... Piszę o tym zlocie troszkę przekornie i już teraz, bo może przez zimę ten i ów przemyśli sprawę i marzec będzie jak znalazł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważę tylko nieśmiało, o czym możesz nie wiedzieć, że poprzednie dwie/trzy próby zorganizowania czegokolwiek spaliły na tym forum na panewce. Nie zebraliśmy wystarczającej liczby uczestników ... Piszę o tym zlocie troszkę przekornie i już teraz, bo może przez zimę ten i ów przemyśli sprawę i marzec będzie jak znalazł

Norbiś powiem Tobie tak...:) znam to i wiem jak wygladaja takie spotkania chetnych stu a przyjdzie trzech :)

 

Można się spotkać w golęczewie w dziupli zjeść dobry obiadek wypić herbatkę :))) i polatać sprzętami :) alebo umówić się na odreagowanie przy dobrej flaszce zimowej :)

 

jak daje słowo to jestem zobowiązana i dotrzymuje go. Więc jak co na mnie można zawsze liczyć :)))

 

[ Dodano: 01-11-2009, 12:41 ]

Tomuś ja przez zimę nie Śpię :)

DSC04690.thumb.JPG.4b980de82eecb60b1e702073956081aa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni zimą myślą a drudzy jeżdżą

Ale nie piszesz do końca jak ta "jazda" wygląda...

2h jeżdżenia.... 2 miesiące naprawiania :evil:

 

Monika - "suzi" a kawą jeździsz?

Czy również w moto naprawy sama wykonujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - "suzi" a kawą jeździsz?

Czy również w moto naprawy sama wykonujesz?

 

 

pewnie ze kawą....lecz już sie znudziła i monotonia na niej.... potrzeba mi czegos mocniejszego :twisted::twisted:

 

Jeżeli chodzi o naprawy... hmmm ... nie powiem ze nie lubie smaru ... bo uwielbiam :) lecz zdecydowanie wolę jeździc aniżeli naprawiać :) zima jest od tego by rozkręcic moto i pobawić się trochę :) jak raz bym coś zrobiła pod okiem drugi raz to zrobie sama "Monia" bardzo szybko się uczy :) ale powiem Ci że najwiecej przygód to miałam kiedyś z rometem:) ciągle zalane świece... linka od sprzegła przy manetce wylatywała... wężyk od paliwa wylatywał sobie... ale to na każdej jezdzie przynajmniej kilka razy do postoju i naprawy:))) Myśle ze napęd wymienie gorzej z ustawieniem tyłu :)

 

[ Dodano: 03-11-2009, 10:05 ]

Czy ktoś sie z panów orientuje, czy kamery na swiatłach na krzyżówkach działają jak aparat i moga robic zdjecia czy to tylko monitoring do kontroli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
A już myślałam, że najbardzawiej na tym forum to ja wpadłam w oko...

Gee a masz wątpliwości... ;) Tylko wieta,rozumieta...jak to człek odzyska wzrok... :x

postanawiam od czasu do czasu zagladac TU.

Witam...i kukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.