Skocz do zawartości

Brak dowodu i papierów na instalacje


BuzzFuzz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    7

  • ketiw38

    7

  • Regan55

    7

  • ponti

    5

Top Posters In This Topic

Tak wg mnie powinien udać się po wpis, bo do tego zaświadczenia ze stacji nie potrzeba.

A powiedz mi co ma zrobić Policjant jak na drodze zobaczy samochód z gazem a w DR nie ma śladu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keiw 38 co sugerujesz ? ze powinien wczesniej udać się do WK po wpis 'gaz'...

 

Dokładnie, tylko to wcześniej , znaczy po montażu ale przed badaniem, w przeciwnym razie WK (mając datę montażu) znajdzie diagnostę, który zrobił okresowe bez wpisu "gaz",,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, tylko to wcześniej , znaczy po montażu ale przed badaniem, w przeciwnym razie WK (mając datę montażu) znajdzie diagnostę, który zrobił okresowe bez wpisu "gaz",,,

 

Trzeba mieć to na uwadze, że da się ustalić kto zrobił takie BT :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na wlasne oczy DR bez wpisu a juz"steplowany"

Pisał o tym fakcie wyzej jeden z kolegów... :shock::shock:

Mus zmienić okular...Myślę ze sprawę omówimy 24.04...!!!!! ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę, że widziałem też DR stemplowane i klient po zrobieniu instalacji nie poszedł wpisać Gazu do WK tylko przyjechał na stację wykonać OBT - bo mu się skończyło. Czy to znaczy, że któryś diagnosta (bo miał 5 pieczątek) podbił DR z Gazem :?:

Znów nie widomo co autor miał na myśli - za to wiadomo co ja miałem na myśli i okularów nie potrzebuję na razie aby czytać posty - a na pewno dużo się wyjaśni 24 :ok:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że któryś diagnosta (bo miał 5 pieczątek) podbił DR z Gazem

Nie ,nie kolego...F-ra na montaz wystawiona np.15.04.2007r a ostatnia piecząka w DR

np.15.04.2009r Oczywiscie wpisu "gaz"w DR brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że któryś diagnosta (bo miał 5 pieczątek) podbił DR z Gazem

Nie ,nie kolego...F-ra na montaz wystawiona np.15.04.2007r a ostatnia piecząka w DR

np.15.04.2009r Oczywiscie wpisu "gaz"w DR brak

 

Może klient na OBT przedstawiał samochód ze zdemontowaną instalacją gazową :D .

Jak by co to trzeba by diagnoście udowodnić, że było inaczej :) .

A tak na powaznie to czasami mozna przeoczyć obecność instalacji LPG, bo jezeli zbiornik gazu jest w bagazniku, wlew gazu pod klapką wlewu paliwa, parownik za silnikiem na scianie grodziowej lub pod jakąś plastikowa osłoną w komorze silnika a wtryskiwacze gazu pod kolektorem ssacym to instalacji prawde nie widać :( . Oglądałem juz kiedyś taki pojazd i gdyby nie wpis w DR GAZ to bym nie zauwazył instalacji :shock: .

Pocieszające jest to, że wiekszośc gazowników to tandeciarze i w większości aut w komorze silnika pozostawiaja plątanine kabli i przewodów, a wlew gazu najlepiej zamocowć na kawałku blachy pod zderzakiem bo wywiercenie otworu na wlew jest zbyt czasochlonne :( . Naprawdę jest bardzo mało instalacji gazowych zamontowanych z "głową" :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sytuacja ktorą opisałem kilka postów wyżej miała miejsce na mojej skp . Pogoniłem goscia mówiac że musi dokonac wpisu w DR w WK . Stwierdził - jeżdżę już tak pięć lat a pan mi jakieś bzdury opowiada ...pojechał i już nie wrócił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.