Skocz do zawartości

Druga Strona Zaświadczenia z badania technicznego


pirat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Dzisiaj nam informatyk przesłał poprawkę do programu i zaświadczenie na drugiej stronie wygląda tak. Co o tym sądzicie?

A jak macie u siebie?

str2.thumb.JPG.15ada8993fd3c1c3a2c743fb73bb19d5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie?

Wszystko dobrze gdyby zawierało się to w pierwszym punkcie a tak wyszło zaświadczenie niezgodne ze wzorem zamieszczonym w Dz.U., ale sam pomysł nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór to wzór - jeśli dokument zawiera wszystkie elementy przewidziane wzorem, a dodatkowo zawarto w nim dodatkowe elementy mające na celu poprawę przejrzystości to ja przeszkód nie widzę. Forma tabelaryczna zawsze będzie bardziej przejrzysta, niż pisanie ciurkiem...

Ja osobiście wystawianie DIPu do zwykłego dodatkowego uważam za nieprawidłowość. Przepisy o tym nie mówią, a o zwykłym marnotrawstwie nie wspomnę. Wszyscy chcielibyśmy uniknąć biurokracji, ale na własnym podwórku sami ją tworzymy niepotrzebnymi stertami papieru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wcale że nie , bo pani z wk . wysyłajac klienta na badanie w celu ustalenia danych

potrzebnych do rejestracji powinna jasno określić o jakie dane jej chodzi ,a klientowi mówią : diagnosta wie :

więc walimy dip. żeby klient po pieć razy nie chodził :(

 

[ Dodano: 05-11-2009, 22:04 ]

a np wystarczyło by w żaświadczeniu napisać - kolor czerwony np. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pani z wk . wysyłajac klienta na badanie w celu ustalenia danych

potrzebnych do rejestracji powinna jasno określić o jakie dane jej chodzi

Oczywiście ze tak.Dzisiaj wlasnie mialem przyjemnośc robić robiś ustalenie danych

do rej.na podstawie skierowania w którym było konkretnie wyszczególnione co

interesuje WK. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór to wzór - jeśli dokument zawiera wszystkie elementy przewidziane wzorem, a dodatkowo zawarto w nim dodatkowe elementy mające na celu poprawę przejrzystości to ja przeszkód nie widzę.

Niekoniecznie. Kiedy w 2004 w grudniu zmienił się WZÓR pieczątek dla stacji i diagnostów stwierdziłem, że nie będę wymieniał pieczątki imiennej ponieważ dane zawarte na niej nie uległy zmianie (zmieniła się tylko czcionka z dużej na małą). Jakież było moje zdziwienie kiedy za badanie wykonane 5 stycznia 2005 roku sierżant w stolicy zabrał dla klienta DR z adnotacją "... wzór pieczątki imiennej niezgodny ze wzorem z dziennika ustaw..." Także stosowanie dokumentów urzędowych o określonych wzorach ze zmienioną formą może się odbić czkawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.