Skocz do zawartości

Za zgodność z oryginałem


al41

Rekomendowane odpowiedzi

al41 - ja mam pomysł. Będę od dziś przyjeżdżał do Ciebie na badania i kierował do Ciebie wszystkich znajomych - tylko takie drobne ale z zapłatą. Otóż ja prowadzę taka działalność - jak przychodzisz do mnie ze stu złotówką, to ja robię ksero i Ci to poświadczam za zgodność. I taką kasą będą Ci płacić ludzie za badania - OK? ;)

Słuchaj - a pralki na SKP tez naprawiasz? Bo SKP to taki warsztat prawie - nie? No a skoro warsztat... ;)

Oj al... ;)

 

Czytałeś mój pierwszy post. Nie ja chcę tylko chcą żebym ja to zrobił (klient, bos ) a ja się bronię i chcę pomocy a ty kolego dajesz mi pomoc, że tylko ci piwo postawić i powiedzieć pa pa.

Dzięki Janusz60

 

[ Dodano: 17-11-2009, 05:58 ]

skond
wsiąść

Daj na luz...Poćwicz jezyk ojczysty...!! ::hey

 

jeszcze folfo

a nie jezyk tylko język jak chcesz nauczać to sam się ucz :D:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al - no ale trochę logiki - jak Ci dwóch kierowców przyjedzie i powie, że w związku z tym, że Państywo dyskryminuje gejów, to chcą, żebyś im dał ślub konkordatowy to im dasz? Bo Cię proszą? Bo szef każe?? No po prostu gdzieś jest granica zdrowego rozsądku - nawet w takim pytaniu...

Jak w ogóle mogółeś wpaść na pomysł, że SKP ma prawo do poświadczania za zgodność jakichkolwiek dokumentów urzędowych??

Do takich czynności uprawniony jest wyłącznie NOTARIUSZ w tym kraju. Tam gdzie go nie ma Urząd gminy/miasta (wójt/burmistrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Pewnie ja tom bym sobie dał tylko firma ma 60 zestawów ADR to nie bardzo dać sobie na luz

Policz cyrka 60 zestawów to jest 120 pojazdów razy 1.3+1.11 I 10%wypadkowych daj se na luz

 

No tak, tu jest o co walczyc...a czy tym potrzebowskim sa niezbedne "potwierdzone" DR ???

Moze duplikaty Twoich badan wystarcza - robisz dla kazdego pojazdu i dolaczaja je do xsero dow rej...

Wtedy dupa chroniona... No bo przy takiej flocie trzeba sie liczyc z czestymi spotkaniami z krokodylami a i nie daj boze czasem i z prokuratorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al - no ale trochę logiki - jak Ci dwóch kierowców przyjedzie i powie, że w związku z tym, że Państywo dyskryminuje gejów, to chcą, żebyś im dał ślub konkordatowy to im dasz? Bo Cię proszą? Bo szef każe?? No po prostu gdzieś jest granica zdrowego rozsądku - nawet w takim pytaniu...

Jak w ogóle mogółeś wpaść na pomysł, że SKP ma prawo do poświadczania za zgodność jakichkolwiek dokumentów urzędowych??

Do takich czynności uprawniony jest wyłącznie NOTARIUSZ w tym kraju. Tam gdzie go nie ma Urząd gminy/miasta (wójt/burmistrz).

proszę idź na piwo ja stawiam :piwo

 

[ Dodano: 17-11-2009, 15:19 ]

jak chcesz to i ślub ci dam jak lubisz oddech na plecach.

Proszę Cię wypowiadaj" siem" na temat

Nie zapomnij o kąpieli różnie to można zrozumieć (pot, brud ) preferuje czystość :)).)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) No spokojnie al - nie chciałem Cię urazić... :)

 

PS Gdzie mam się po to piwo zgłosić? :)

 

PS2 DR za zgodność do licencji i wszystkich innych zezwoleń podbiją mu w WK który wydal ten DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.