Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

tadeusz p.

Pomyłka

Polecane posty

tadeusz p.

Tak z ciekawości zapytam czy któremuś z kolegów chciano wytoczyć czy wszczęto postępowanie administracyjne za bledną identyfikacje pojazdu w zakresie masy pojazdu, samochodu osobowego a który to błąd chciano wyprostować ?

Czy "O" przekreślone jest zerem czy określeniem że jest ono nie ważne,i czy żądano od was kiedykolwiek określenia pojemności w systemie dziesiątkowym np.1.9 a która to wartość została określona w DIPe w cm/3?

To tak z ciekawośc :-(

Jackow

Boże wielki w niebiosach uchowaj przed takimi sytuacjami :medit:

Na szczęście ja nie miałem do czynienia z tego typu zdarzeniami. 9 lat w zawodzie.

wolf

Jak wyżej, też 9 lat stażu.

adam1501
Tak z ciekawości zapytam czy któremuś z kolegów chciano wytoczyć czy wszczęto postępowanie administracyjne za bledną identyfikacje pojazdu w zakresie masy pojazdu, samochodu osobowego a który to błąd chciano wyprostować ?

Mnie osobiście kiedyś spotkało zdarzenie podobne a mianowicie określenie nacisków na osie. Zanim zacząłem korzystać z programu norcomoskiego (ale posłodziłem) to przy określaniu nacisków stosowałem tak jak moi koledzy działanie przez 10 a nie przez 9,8 i któregoś pięknego dnia dostaję telefon z drugiego krańca naszego kraju od naczelnika WK, że on nie przyjmie dokumentów do rejestracji ponieważ są błędnie określone te masy, diagnosta nie zna przepisów i w związku z tym on podejmie stosowne kroki. Na całe szczęście obyło się na reprymendzie i dosłaniu prawidłowego dokumentu pocztą. Od tamtej pory każdą wartość staram się podawać z możliwie największą starannością.

tadeusz p.

No to widze"adam1501" nie jestem SAM ::hey

Jacdiag

wygląda na to że kontrola NIK-u w WK zrobiła swoje

poprzednio przy wymianie DR ze wzoru

Polska2AawersPL55.jpg

na obecny

Polska4AawersPL55.jpg

w rubrykę G wpisywali 0 z teraz wysyłają na uzupełnienie danych

Regan55

Oj roznie to jeszcze bywa,roznie...!!!

Wlaśnie w nowych DR tez często gęsto w poz. G piękne 0.... :razz:

adam1501
No to widze"adam1501" nie jestem SAM ::hey

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak urzędnik trzepnie babola to on się pomylił i przechodzi się do codzienności bez echa. Jak dane są zorane z winy urzędnika to korekta nastąpi w adnotacjach urzędowych bez wymiany DR ale jak nie z winy urzędu to każą wymienić druk i za niego zapłacić a rzekomo wszyscy jesteśmy równi wobec prawa... można by mnożyć i mnożyć jak choćby koledzy powyżej... :sad:

jarolud
jak urzędnik trzepnie babola to on się pomylił i przechodzi się do codzienności bez echa

To się powoli zmienia Coraz więcej odwołań do SKO I ludzie teraz nie chcą dać się zbyć byle czym bo urzędnik swoją decyzję powinien dać na piśmie Wszystko zależy od determinacji ludzi w kwestii egzekwowania swoich praw. 8)8)

Łapa

Oj roznie to jeszcze bywa,roznie...!!!

Wlaśnie w nowych DR tez często gęsto w poz. G piękne 0.... :razz:

może i gdzieś się czepiają ale nie w Katowicach w przeciągu 3 lat kupiłem 3 samochody i we wszystkich w WK zostawili G=0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.