Skocz do zawartości

Nowe spotkanie - Mierzyn - 24/25 kwietnia 2010 r.


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    18

  • Psuj

    16

  • Norbert Jezierski

    15

  • blakop

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joł joł.

 

Planowany jest pobyt ok 29 osób (zależy kogo za "zasługi" utopimy w jeziorze :D )

 

Kolacja z imprezą jest planowana od godz 18. Jeśli pogoda dopisze prawdopodobnie będzie możliwość przeniesienia się pod wiatę i zrobienie ogniska/grilla, więc wskazane wzięcie odpowiedniego prowiantu do tego.

 

Materiały szkoleniowe (książki, rękopisy, mogą być kserokopie :P ) każdy zabiera we własnym zakresie, popychacze do tych materiałów również... zresztą sami wiecie czego lubicie się uczyć najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełnienia:

 

Obiady w godzinach 13-15, śniadanie 9.00. Jeśli koś chce pojechać już w piątek to musi wcześniej zadzwonić do ośrodka i sprawdzić czy są wolne pokoje, bo jest spore obłożenie

 

Pokoje dwuosobowe zarezerwowane są dla par (seba nie śpisz ze mną, jadę z Marzenką :cool: ) chyba będzie jedna jedynka a reszta trójki - czwórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem uzupełnienia - kolacja od 19 (ale jesteśmy wszyscy wcześniej), w dolnej sali (kto był, to wie o co kaman), do białego rana.

Papu będzie, tutu każdy bierze sam ... :lol:

 

Ośrodek będzie pełen ludzi, mają w zasadzie 100% obłożenie. Może panienki będą ?? :?::P

 

Ogólnie są zapisane 33 osoby - a nie 29 - rąbnąłem się w obliczeniach.

No i doszedł jeden ważny gościu - jest szansa, że będziecie zadowolnieni ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tak zapytam brzydko - gdzie mam walić zaraz po przyjeździe? Od razu tam na dół? Bo jak tam tyle szkoleń to... ;)

Może jakieś plakietki? :) Np. "Psuj - jestem nieśmiały" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jako ciekawostkę podam, że na pierwszej stronie jako lokalizację miejsca spotkania w zumi podano.... Barlinek hehe :)

 

Jakby co, to jutro śmigam z Poznania w granicach godziny... jak mi się będzie chciało :) Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczycie gościa którego łatwiej przeskoczy niż obejśc z czapka napoleońska na głowi to bede ja :)

 

Powinienem by juz przed 12 tak, że spoko. Dla blakopa zarezerwowałem jedyna w ośrodku "jedynkę" - karcer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie coś napisać na forum, albo odpowiedzieć na jakiś problem - a tu wszystko załatwione bo już wrócili ze szkolenia :cool:

Duże podziękowania dla Organizatora oraz Koordynatora za udane spotkanie.

Wszyscy Ci co nie byli mogą tylko żałować ::hey

Wspaniale było poznać WAS wszystkich :piwo:what::viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Ci co nie byli mogą tylko żałować

Niestety ale muszę to potwierdzić...Jedyna niedogodnośc-duza ilość materiałów do

przerobienia :piwo a czas bardzo ograniczony... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że daliśmy radę wyrwać dla siebie tych kilka godzin i spotkać się wreszcie. Dziękuję Wam wszystkim !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tyko kiedy i gdzie :-D

 

Muszę to z Gee ustalić . Proponuję zielone Bieszczady, bo na zielonej Ukrainie - nasza impreza mogłaby się jakąś zawieruchą "domową" skończyć ! Udziec z dzika i coś do dzika się znajdzie. Późnym latem .... Gee jak myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.