Skocz do zawartości
lisek

programy do obsługi stacji kontroli pojazdów

Rekomendowane odpowiedzi

lisek

Jaki program wybrać na OSKP? znam tylko patronat napiszcie coś o innych programach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Norbert Jezierski

Napiszcie coś koledze na PW o tych programach, na ogólnym forum niekoniecznie będzie to postrzegane jako wiarygodne. Zaraz się głosy podniosą, że kasujemy i moderujemy posty ...

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=oprogramowanie+dla+skp&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=6561f735a7909ab0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Jaki program wybrać na OSKP?

Powiedz jak Ci doradzić, skoro każdy pracuje na jednym, nie znając innych ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Norbert Jezierski

I po co piszesz takie głupoty ?

Spotkasz tu przecież diagnostów z różnych części Polski i pracujących na różnych programach, niekoniecznie na sofcie NORCOM'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
pracujących na różnych programach,

jeśli są tacy to ok, bo tylko oni mogą oceniać porównując możliwości danych programów,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Qnick

A u mnie nie ma programu Norcomu a na forum jestem i bardzo sobie to cenię, a mój program to taki archaiczny jeszcze w DOSOWY ale działa i nawet paczki do cepiku ma wysyłać w co też nie wierzyłem a już myślałem że w końcu go zmienią a tu zonk :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Norbert Jezierski

Znam co najmniej kilkunastu takich diagnostów, którzy logują się systematycznie na forum i którzy to porównanie mają i spokojnie mogą to koledze wytłumaczyć. Pytanie, czy będą chcieli.

Moje zdanie się nie liczy, bo (teoretycznie) nie będę obiektywny - więc głosu nie zabieram. Ale swoje wiem. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kowal

NO głosu nie zabieraj - bo wróg podsłuchuje i znów może zacząć się wymiana nic nie dających postów :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adam1501

Przygodę z programami zacząłem on Norcomu następnie jak zmieniłem miejsce pracy to tam był patronatu program a teraz znów jestem na norcomowskim i porównując oba to z mojej perspektywy 1:0 dla norcomu. Przede wszystkim uaktualnienia i obsługa techniczna wzorowa. Nie mam w norcomie wykupionej zdalnej obsługi ale nigdy nie zdarzyło mi się aby odmówiono pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
1:0 dla norcomu

bardziej wychodzi na 2:1 skoro dwa razy w Norcomie,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BiS

Pracuję w drugim miejscu na patronacie, ale poprzednio przez 3 lata na norcomie i muszę powiedzieć że jest lepszy (bardziej czytelny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60

a to już 2:0 ,,,

nie narzekam na Patronat,,, być może dlatego, że nie znam Norcoma ,,,

u mnie w powiecie to monopol,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
darkdog

Ja pracuje na SKP PRO choć niemoge poruwnać go z innymi programami to mogę powiedziec ze jest to całkiem niezłe oprogramowanie proste w obsłudze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Migi60

Ja mam program Dekry-mozna na tym pracowac,prostota... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek D
a to już 2:0 ,,,

Sędzia punktowy się znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nowicjusz

No ja pracuje na NORCOMIE oraz na TÜVPOL programy oba są w porządku jednak NORCOM ma więcej opcji także jeśli teraz miałbym wybrać z dwóch lepszy to oczywiście NORCOM wygrywa.

Mam nadziej że szef mnie nie wywali :D

A przecież można postarać sią o wersje DEM są darmowe i dostępne i samemu ocenić pewnie nie ma tam wszystkich opcji do wglądu ale dużo daje już takie porównanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Psuj

Klienci bardzo chwalą sobie moduł SMS-owy, czyli automatyczne przypominajki o kończącym się badaniu. Nie wiem czy inne oprogramowanie ma taką opcję i tak zautomatyzowaną jak Norcom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Nie wiem czy inne oprogramowanie ma taką opcję

W menu Patronatu jest, ale ile stacji tego używa ?, boję się, że niewiele ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DARIO64
W menu Patronatu jest, ale ile stacji tego używa ?, boję się, że niewiele

Dokładnie,u mnie wysyłają sms-y z komórki bo mają bezpłatne,a info że jest opcja wysyłania z programu pozostało bez odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arizona

Ja mam Patronat na dwóch stacjach, ogólnie nie ma problemów... wszystko śmiga, jedyne jak wirus windows zaatakował to się sypało. Ale do Patronat jest płatnie dostępny program "Kontakty" który pozwala na wysyłanie smsów i drukowanie zaproszeń pocztowych. Ale muszę przyznać że go nie polecam, gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms. Należy mieć kartę z ERY, bramkę, żetony na bramce, zapisywanie kontaktów jako txt, kłopotliwe strasznie.

Patronat :ok

Kontakty :nook

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zjc

mogę tylko potwierdzić spostrzeżenia Kolegi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Psuj
gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms.

W Stacji wszystko idzie z automatu. Ustala się tylko jaki tekst ma wysłać i ile dni przed końcem tnb i nic więcej mnie nie interere. W programie mam wykaz wysłanych i doręczonych sms-ów a fakturka przychodzi regularnie z Norcomu. I wcale nie jest drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
I wcale nie jest drogo.

Tym bardziej, że wygoda kosztuje ,,,a buble często są droższe niż coś porządnego ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arizona
gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms.

W Stacji wszystko idzie z automatu. Ustala się tylko jaki tekst ma wysłać i ile dni przed końcem tnb i nic więcej mnie nie interere. W programie mam wykaz wysłanych i doręczonych sms-ów a fakturka przychodzi regularnie z Norcomu. I wcale nie jest drogo.

W takim razie gratuluję i zazdroszczę :/ To jest DUŻY PLUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi