Skocz do zawartości

DZ.U 140 poz 946


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

No to przybędzie młodych za dwa, trzy miesiące ,,,

Myślałem że potrzeba na to 9 miesięcy,tak przynajmniej mnie uczyli.Chyba że to skutki ostrej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy którzy ubiegacie się o uprawnienia, 30 lipca ogłoszono nowelizacje ustawy o diagnostach i będzie wam teraz "duuużo" łatwiej na

egzaminie:

1. Dostępne będą akty prawne do wglądu

2. jeśli nie zdacie jednej z części egzaminu to na poprawce będziecie zdawać tylko tą część

3. no i zmienia się cena za poprawkę

 

Życzę wam powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam dogodzić...

 

Jak było trudno to jęczeliście, że się znęcają nad kandydatami... Teraz jak będzie łatwiej to jęczycie, że konkurencja...

 

Od początku wam mówiłem, że trzeba się cieszyć z poziomu egzaminów, bo mniej diagnostów to wyższe pensje, a teraz...

 

ale z tych świeżo upieczonych dużo nie znajdzie pracy

 

albo pójdą za najniższą krajową... :? a drogi, uparty diagnosta z zasadami na bruk. Młodym, niedoświadczonym zawsze lepiej się steruje... Oj będzie "mięsa armatniego" na rynku pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lbo pójdą za najniższą krajową... :? a drogi, uparty diagnosta z zasadami na bruk. Młodym, niedoświadczonym zawsze lepiej się steruje... Oj będzie "mięsa armatniego" na rynku pracy...

Dokładnie, nasz zawód to chyba jeden z nielicznych gdzie dla pracodawcy znający się na przepisach, uczciwy, rzetelny i o nieugiętym kręgosłupie jest mało atrakcyjny wręcz niechciany a "młody", nieświadomy, elastyczny wręcz gumowy a najlepiej nie koniecznie znający się w przepisach aby tylko stawiał "stympel" witany z otwartymi rękoma. Była nadzieja na poprawę a wychodzi jak zwykle po polsku, chyba ktoś odczuł brak "mięsa armatniego" i wywalczył powyższy zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę nie tak . to większość starych diagnostów klepie dowody i jest nie douczonych a dla niektórych dymomierz czy badanie szyb to czarna magia , nie

mówiąc o opóżnieniomierzu albo odstępstwo ? co to jest ? :shock:, osobiście

zetknołem się z takimi przypadkami na moim terenie i właśnie taki jest dla pracodawcy najlepszy bo w zawodzie robi długo i ma dużo swoich klientów i gdzie nie pójdzie pracować to ludzie pójdą za nim. a młody jeśli 10razy do egzaminu podejdzie to swoje uprawnienia będzie szanował .pracodawcy jest potrzebny i jeden i drugi , jeden żeby klepał a drugi żeby robił dobrze bo do takich też klienci jadą a co dobre jedzie ich coraz więcej :) no i nie chciałem nikogo ze starszych obrazić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dla pracodawcy znający się na przepisach, uczciwy, rzetelny i o nieugiętym kręgosłupie jest mało atrakcyjny wręcz niechciany

Krotko-szkoda czasu zeby pisać.. :ok

to większość starych diagnostów klepie dowody
Ja sadzę ze w kazdym twierdzeniu są wyjatki tak w jedną stronę jak i w drugą...
drugi żeby robił dobrze bo do takich też klienci jadą a co dobre jedzie ich coraz więcej

Oczywiscie to są ci co przyjezdzaja na BT a nie po "stempel"....!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do do DZ.U.140 to te pół roku to i tak będzie za mało [może nie dla wszystkich] aby zdać te niezaliczone.

Dozór coś wymyśli aby im umilić poprwki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozór coś wymyśli aby im umilić poprwki.

Zdaje mi się, że trwa chyba jakiś handel pomiędzy TDT a resztą tego "bajzlu" o to co, kto, kiedy i za ile, bo nie sądzę, że ten zapis pojawił się z dobroci serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzują na egzaminach ale w nagrodę dostaną "opiekę" nad stacjami i kółko się zamknie będzie łatwiej zdać ale i łatwiej pozbyć się uprawnień a kasa do TDT'u trafi i za "opiekę" i za egzamin. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przybędzie młodych za dwa, trzy miesiące ,,,

Myślałem że potrzeba na to 9 miesięcy,tak przynajmniej mnie uczyli.Chyba że to skutki ostrej zimy.

:evil: Dwa miesiące? To kotów przybędzie :evil:

 

Nawiasem mówiąc to takie łagodzenie niewiele pomoże. Tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na myśli zaliczanie części egzaminu, dzienniki na stole pomogą niewiele, po prostu nie ma czasu na przeglądanie ,,,

 

Dzienniki na stole sporo pomogą, bo jeśli ktoś wie gdzie czego szukać to w kilkadziesiąt sekund znajdzie potrzebna datę czy jakiś wymiar czy masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.