Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Nowicjusz

Odległości pomiędzy siedzeniami

Polecane posty

Nowicjusz

Mam zapytanie jakie są odległości pomiędzy siedzeniami gdy nastąpi zmiana ilości miejsc, jeśli można proszę o podstawę prawną :-)

Nie mogę znaleźć :-)

DARIO64
Nie mogę znaleźć :-)

Też nie mogę znaleźć :D ,ale bym podszedł od strony fabrycznych puntów mocowania siedzeń,jeśli zamontowane w oryginalne punty to odległości powinny być zachowane.

Nowicjusz
Też nie mogę znaleźć :D ,ale bym podszedł od strony fabrycznych puntów mocowania siedzeń,jeśli zamontowane w oryginalne punty to odległości powinny być zachowane.

Tylko chodzi mi o to że gość ma przyjechać na VAT zamontowane niby dwa rzędy siedzeń w Mercedesie ( wiem tylko tyle rozmowa telefoniczna - niby jak pomierzył spełnia ) i chcę dojść ile ma być pomiędzy dwoma siedzeniami miejsca.

abcs

Jeśli zamontował w fabrycznych punktach kotwiczenia to będzie dobrze, jeśli siedzenia dołożone na "dziko" to niestety N.

Qnick
niestety N.

To jest badanie dodatkowe więc jakie N :-P

Na okresowym można go trochę poganiać :lol: najpierw za mocowanie a potem za Vat :x

jaka

Pewnie że "na dziko" to N. Mocowanie siedzeń!!! Moim zdanie klient "zalwa" z tym pojazdem.

abcs
To jest badanie dodatkowe więc jakie N
Kolega pisze, że klient zamontował drugi rząd siedzeń więc najpierw coś musi z tym zrobić. Zrozumiałem, że najpierw zmiana ilości miejsc.

jaka

Ja rozumiem ale "na dziko" to oznacza czy zamontował te siedzenia w homologowanych miejsczach do tego przeznaczonych. Nikt z nas nie zrobi badania jeżeli będzie "zle" zamontowane siedzenie.

Qnick
Kolega pisze, że klient zamontował drugi rząd siedzeń więc najpierw coś musi z tym zrobić. Zrozumiałem, że najpierw zmiana ilości miejsc.

To trzeba sprawdzić czy zamontował w miejsca przewidziane przez producenta pojazdu jak tu piszą czy wywiercił dziury w podłodze "tak aby pasowało pod VAT 2" :lol: wtedy trzeba pogonić :lol:

Regan55

Oczywiscie ze dodatkowe z zakresem okresowego czyli tzw zmiany kolego jak się nie mylę....Nie sądzisz... :?:

jaka

Oczywiscie ze dodatkowe z zakresem okresowego czyli tzw zmiany kolego jak się nie mylę....Nie sądzisz... :?:

Nie mylisz się. Pozdrawiam

Regan55
Nie mylisz się

A więc mozna jednak wystawić"N".......

Qnick
Oczywiscie ze dodatkowe z zakresem okresowego czyli tzw zmiany kolego jak się nie mylę....Nie sądzisz...

Mowa była o badaniu na VAT więc tylko dodatkowe, a jak zmiana miejsc to oczywiście zmiana konstrukcyjna najpierw czyli tak jak piszecie oczywiście :ok

Ja założyłem że te dwa rzędy już są i chodzi tylko o "zrobienie" odległości żeby spełnił VAT-2, wtedy zmiany nie ma pozostaje tylko dodatkowe :-P

jaka

Może inaczej N w tym przypadku nie można dać. O to mi chodziło.

Jacdiag
N w tym przypadku nie można dać. O to mi chodziło.

wynik badania X

ale w p.2 może być

NIE spełnia wymagań określonych w art.3 ust.2 p.2 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 247 poz. 1652 )

:lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.