Skocz do zawartości

Stanowisko MI w sprawie przczepek lekkich SAM


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donoszą źródła zbliżone do oficjalnych na odbywającej się właśnie konferencji OSPWK w Jastrzębiej Górze, Pan Andrzej Bogdanowicz nagabywany przez uczestników WYCOFAŁ SIĘ ze swojego stanowiska, że przyczepki marki SAM mają podlegać badaniom okresowym. Nie przyznał się do błędu ( no gdzież tam ;) ), ale przyznał, że takie stanowisko nie służy ujednoliceniu przepisów i prowadzi do wielkiego zamieszania, niejednolitości i takie tam...

 

No cóż - w tej kwestii stanowisko MI nie będzie już zbieżne z "naszym stanowiskiem" prezentowanym na pewnych seminariach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    9

  • DARIO64

    7

  • Jacdiag

    5

  • darkdog

    5

Wycofał się :shock: - i to tylko potwierdza, że opiniami jego można .... sami wiecie co zrobić. ;)

Fakt, że się wycofał spowoduje, że ci co robili OBT też się wycofają z nich i wydane wcześniej decyzje - no właśnie................

Może się zdarzyć, za pewnie, że za jakiś czas i z tego się wycofa.

Najlepiej jakby sam się wycofał :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby sam się wycofał :x

 

Chodzą słuchy, że i to ma nastąpić w ramach czystek marketingowo-policznych ;) ale ja osobiście uwierzę w to jak zobaczę :)

 

[ Dodano: 30-09-2011, 12:06 ]

Ze strony pracowników WK będziemy naciskali na odpowiedź na piśmie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą źródła zbliżone do oficjalnych na

No to teraz i ja mogę napisać bez obawy że się ktoś na mnie pogniewa. :D

Dostałem cynk że pan A.B. ma wydać oficjalne stanowisko odwołujące drugie pismo ,być może że to jest ta rewelacja która ma być ogłoszona w Mikołajkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły wczoraj te informacje :)

W najbliższym czasie ma się pojawić oficjalne pismo MI w tej sprawie.

 

Cieszę się, że mój WK nie zmienił stanowiska.

 

Ale WK, które zaczęły wymagać OBT dla przyczepek lekkich SAM znalazły się w trudnej sytuacji.

 

[ Dodano: 30-09-2011, 18:37 ]

...na odbywającej się właśnie konferencji OSPWK w Jastrzębiej Górze...

Małe sprostowanie - w Jastrzębiej Górze spotykają się członkowie OSSWK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto oddaje kasę za szkolenia gdzie było inaczej...

 

i kto zwróci kasę za OBT i wymiany DR :evil:

 

No pytasz, jakbyś nie wiedział...ten kto tam tę datę na przglądzie wstawił :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie stanowisko w sprawie wcześniejszych stanowisk :twisted: i/lub cofnięcie częściowe niektórych stanowisk wcześniejszych interpretacji - tak na chłopski rozum [jak ustawy niektóre] :razz::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie stanowisko w sprawie wcześniejszych stanowisk

 

A potem interpretacja prawna stanowiska MI do stanowiska i tak się zapętlimy że już nic nie będzie wiadomo o co chodzi w tym "grajdole".

 

A tak spiskowo myśląc może komuś zależy żeby było jak jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u siebie coś napisał

 

Zdaje się, że czeka na pismo z MI, bo jak na razie to na papierze nikt nic nie dostał. Sam osobiście tez chciał bym zobaczyć takie zalecenie na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły wczoraj te informacje :)

W najbliższym czasie ma się pojawić oficjalne pismo MI w tej sprawie.

 

Czy coś na piśmie (może być email z MI ) pojawiło się w sprawie przyczepek SAM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.