Skocz do zawartości

Zbiornik IRENE


power

Rekomendowane odpowiedzi

Dz.U. 155 mówi jasno jakiego dokumentu mam wymagać

Dokładnie,,,

żeby przez donos konkurencyjnej firmy mieć tyle kłopotów

a ja nadal uważam, że zbyt mało o tym wiemy,,,

Ich przede wszystkim interesuje zysk i przerób, a nas wykonanie BT zgodnie ze sztuka zawodową i obowiązującymi przepisami.

I wszystko na ten temat,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    24

  • Psuj

    22

  • praktyk

    22

  • Qnick

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiadomo czy radomski wygrał z tdt-owcami ?? dobrze że na świecie ni maju tedetu

to se mogu jeździć na zbionikach IRENE i maju nas daleko w uchu :evil:

ciekawe czemu ni zabrali mu homologacji E20 żeby se wcale nie mógł sprzedawać se zbiorników???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal uważam, że zbyt mało o tym wiemy,,,

 

Też tak uważam że wiemy tyle ile trzeba lub tyle ile się chce nam powiedzieć a o co chodziło naprawdę ::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia w tym wszystkim powód, dla którego p.Ratomski, człowiek biznesu więc wydawać by się mogło pragmatyk (w potocznym znaczeniu tego słowa) miast robić tak jak wszyscy (czytaj: płacić TDT-owi za ich badania) i nie mieć problemów, poświęcając czas na liczenie wpływów ze sprzedaży swych wyrobów, ni mniej ni więcej tylko postanowił iść na wojnę. Co go skłoniło do takich kroków? Musiał się liczyć z tym, że zadziera z silnym przeciwnikiem i nawet jeśli postawi na swoim to jednak wyjdzie z tej opresji mocno poobijany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich przede wszystkim interesuje zysk i przerób, a nas wykonanie BT zgodnie ze sztuka zawodową i obowiązującymi przepisami.

 

I bardzo dobrze"Marek1" piszesz. I jeszcze bardziej tragedią jest jak taki właściciel zostanie Diagnostą. W tedy to jest POCZTA.

A dodając jeszcze to ,że nie umie taki trzymać klucza w ręku lub nigdy nie był mechanikiem to już jest JAZDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki właściciel zostanie Diagnostą. W tedy to jest POCZTA.

 

 

ale wielu o tym wie i nic nie robi w tym kierunku aby zrobić z takimi porządek.

 

Pieniądz przedkładają na bezpieczeństwo użytkowników dróg - świadomi zabójcy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem wątek dyskusji, ale może mi ktoś napisać po co nowy DZU gdzie napisano, że tyko TDT. Być może przez nonszalancję, dozory mogła robić instytucja UDT :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu ni zabrali mu homologacji E20 żeby se wcale nie mógł sprzedawać se zbiorników???

I co z tego że ma to E20 ?

Zbiorniki w pojazdach sprowadzonych z zagranicy też mają jakieś E.. a jednak żeby były dopuszczone u nas to kierujemy je do TDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak żeby były dopuszczone u nas to kierujemy je do TDT

Niestety ale ja tez innej drogi nie widzę zeby wszystko było zgodne z przepisami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby przez donos konkurencyjnej firmy mieć tyle kłopotów

początkiem oficjalnej wojny IRENE z TDT była firma ACC z Białegostoku (wstyd mi) a nie są konkurencją w produkcji zbiorników. Byli po prostu podłożoną celowo swinią przez TDT i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że ma to E20 ?

Zbiorniki w pojazdach sprowadzonych z zagranicy też mają jakieś E.. a jednak żeby były dopuszczone u nas to kierujemy je do TDT.

Jestem ciekaw czy widziałeś takie badanie zagranicznego zbiornika w pojezdzie przez gościa z TDT to byś się ździwił.

Reasumując , to w całym tym badaniu najważniejsza jest pieczątka i papier na którym będzie ona postawiona.Ale trzeba stwierdzić że jest to pieczątka TDT a nie UDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy widziałeś takie badanie zagranicznego zbiornika w pojezdzie przez gościa z TDT to byś się ździwił.

Reasumując , to w całym tym badaniu najważniejsza jest pieczątka i papier na którym będzie ona postawiona.

 

No popatrz... to zupełnie jak na niektórych SKP... :P

 

To, że ktoś niechlujnie wykonuje swoje obowiązki nie powinno rzutować na nasze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz... to zupełnie jak na niektórych SKP...

 

To, że ktoś niechlujnie wykonuje swoje obowiązki nie powinno rzutować na nasze postępowanie.

To nie był przytyk do diagnostów ,chociaż może jest w tym trochę racji :)

Raczej chodziło mi o to że jeden może nieprzemyślany wpis w Dz. Us. dyskwalifikuje zakład który produkował i chce dalej produkować zbiorniki które moim zdaniem w żadnym względzie nie ustępują jakością zbiornikom produkowanym przez Stako.

Problemem jest oczywiście wspomniana prze ze mnie pieczątka TDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był przytyk do diagnostów ,chociaż może jest w tym trochę racji :)

 

Nie tak to odebrałem. Po prostu łatwo przychodzi nam ocenianie innych a na naszym podwórku nie jest do końca w porządku... :( Ba... mi też się zdarza wystawić taką laurkę innym...

 

Raczej chodziło mi o to że jeden może nieprzemyślany wpis w Dz. Us. dyskwalifikuje zakład który produkował i chce dalej produkować zbiorniki które moim zdaniem w żadnym względzie nie ustępują jakością zbiornikom produkowanym przez Stako.

Problemem jest oczywiście wspomniana prze ze mnie pieczątka TDT.

 

Moim zdaniem. Zaznaczam - MOIM. To TDT nie ma prawa zabronić produkcji zbiorników firmie IRENE - i zapewne przerżnie sprawę z kretesem. Produkcji, bo tego dotyczyła sprawa. Szopki z brakiem dozorów, albo dozorami UDT to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TDT nie ma prawa zabronić produkcji zbiorników firmie IRENE

 

Też tak mi się wydaje że zabronić produkować to oni sobie mogą (TDT) :razz::razz::razz: Natomiast jeśli nie dopuszczą tego do użytkowania w PL bo nie przejdzie badań to nie będzie tego można montować do pojazdów pozostanie tylko eksport :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu ni zabrali mu homologacji E20 żeby se wcale nie mógł sprzedawać se zbiorników???

I co z tego że ma to E20 ?

Zbiorniki w pojazdach sprowadzonych z zagranicy też mają jakieś E.. a jednak żeby były dopuszczone u nas to kierujemy je do TDT.

 

 

Ale radomski chciał ( program państw w państwie ) dać do odbioru kolejną partie zbiorników ale tedete mówi nic z tego - sprawa w sądzie narazie je i my ich nie łodbieżemy

Wynika chora sytuacja np. kupisz w salonie samochód NOWY a tu się np okazało jakaś wada fabryczna i co nie można tej marki sprzedawać w POLSCE bo sprawa w sądzie ;D

 

[ Dodano: 30-07-2012, 19:40 ]

Niech by tedete zadarło z jakimś koncernem zagamanicznym to by se odpuścili albo nasz kraj zapłacił by odszkodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Szanowni koledzy

 

Szanowny kolego, przypominam, że tematem jest :

Zbiornik IRENE

i

sprawa decyzji TDT w odniesieniu do tej firmy.

 

Więc popraw swój post sam i przenieś treści do odpowiedniego działu. Bo ja to zrobię i znowu będzie płacz, zgrzytanie zębów i obraza najpraktyczniejszego majestata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Co ciekawe, zbiorniki na które zostały wydane dokumenty jakie przedstawia S.K.P-POZNAŃ, posiadają trwale umieszczoną cechę inspektora TDT czyli de facto musiały być odebrane przez TDT, tylko ktoś zapomniał wystawić odpowiednich kwitów :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.