Skocz do zawartości

Wniosek o ustalenie danych niezbędnych do rejestracji


doli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • al41

    14

  • blakop

    9

  • doli

    9

  • darkdog

    7

zamieszczasz w tej umowie dane osobowe a jak z ochroną tych danych?

To nie zamieszczaj. Nikt nikomu nie nakazuje. A po drugie to nie jest umowa :D

A składany wniosek o przeprowadzenie badania zgodności marki SAM lub Zabytkowego?

Tam nie ma danych osobowych?

Czy przyjeżdzając pojazdem na OBT klient nie udostępnia danych?

Człowieku nie wiem o co ci chodzi z tą ochroną danych, ale chyba dawno nie czytałeś przepisów.

[ Dodano: 13-10-2011, 19:32 ]

EDYTa

Co za Edyta? Nie wiem o co chodzi ale ja nie EDYTA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDYTa to syneczku edycja zmiana i dopisek do wcześniejszego postu. skrót do edycja .

Masz w przepisach takie cuś jak zapodaleś? Nie, więc nie mów mi o wniosku, jest podstawa, jest, a ja Cię proszę o podstawę twoich wypocin. Ja wniosek daję Ci ustnie i wybacz mam taka samą ważność jak na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do Pana Proszę Pana pite :?

Wniosek to jest umowa,

umowa że ja wnioskuje o coś.

Zabytek i sam :) fakt jest wniosek ustawowy a Pan mi pokarze wniosek ustawowy ustalenia danych. Mogę jaśniej ale mi się nie chce.

 

 

 

EDYTa: fajna czacha czyż aby poglądy też struchlałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to syneczku

Al 41 po pierwsze nie jestem twoim syneczkiem. Syneczka to trzeba sobie umieć zrobić. Jak nie masz to już nie mój problem. Po drugie - wniosku nikt ci nie karze ściągać, a jak ci nie pasuje to żale do księdza przy spowiedzi.

Masz w przepisach takie cuś jak zapodaleś?

Nie ma tego w przepisach. To jest tylko propozycja wniosku którą można przedstawić klientowi jak przyjedzie na ustalenie danych. Jeśli komuś się nie podoba to nikt nikomu go nie nakazuje stosowania.

fajna czacha czyż aby poglądy też struchlałe

Struchlałe to ty masz................. :D

Panie moderatorze Psuj wnioskuje o usunięcie tego wątku ponieważ zamieszczony wniosek przeszkadza i koli w oczy co niektórych diagnostów i bardzo mocno ich podnieca.

Szkoda zdrowia i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE PO co te przekomarzanie się

żartując drażnić się, spierać się z kimś, sprzeciwiać się komuś; droczyć się»Czy macie mało problemów w życiu zamiast sobie pomagać to się szarpiecie uważam Niepotrzebnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al 41 po pierwsze nie jestem twoim syneczkiem. Syneczka to trzeba sobie umieć zrobić

Syn To nie jest coś co możesz sobie zrobić Bo jeśli tak uważasz to co syn na Ciebie powie (zrobiłeś sobie mnie ) nie jesteś nawet syneczkiem ( To była pochwała) Pan nawet nie jest NO KuRWA ZROBiĆ SOBiE SYNA

 

Sory poniosło mnie . Ale możemy wnioskować coby kobity w stringach przyjeżdżały. (tylko 18 lat reszta won)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn To nie jest coś co możesz sobie zrobić Bo jeśli tak uważasz to co syn na Ciebie powie (zrobiłeś sobie mnie ) nie jesteś nawet syneczkiem ( To była pochwała) Pan nawet nie jest NO KuRWA ZROBiĆ SOBiE SYNA

OJ Panowie , Panowie naprawde widze że skaczecie sobie do gardeł :razz: niepotrzebnie wymiana poglądów są nienatemat dajcie sobie luz :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek to umowa?? Ciekawe Znów Kubusie poszły w ruch

al 41 ma swoj świat. Wszystko co pisemne to są umowy w/g niego. Dajmy panu al41 się wygadać.

Czy macie mało problemów w życiu zamiast sobie pomagać to się szarpiecie uważam

Problemów jest sporo, ale co niektórzy chyba ich nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

al 41 ma swoj świat. Wszystko co pisemne to są umowy w/g niego. Dajmy panu al41 się wygadać. 

Jeśli chodzi o ścisłość to pan zapodał umowę. zresztą na piśmie a ja jestem za słowną.

Słuchaj Chłopie sorki (w slangu) (przepraszam) proszę Pana. Wniosek słowny jest tak samo ważny jak na piśmie, żądać to możesz.

 

[ Dodano: 15-10-2011, 19:41 ]

Wniosek to umowa?? Ciekawe 8) Znów Kubusie poszły w ruch :evil:

A czyż nie zastanów się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz do KC i zobacz co to jest umowa. Żaden wniosek nie jest umową!!! To tylko oświadczenie woli konkretnej strony, skierowane do innej osoby lub podmiotu, które to podmiot może uwzględnić lub nie. Biorąc pod uwagę, że PoRD wyraźnie przewiduje formę "wnioskowania" o badanie, nadanie mu pisemnej formy nawet wobec braku odpowiednich wzorów w rozporządzeniach jest jak najbardziej wskazane - z korzyścią i dla wnioskującego i dla odbiorcy wniosku.

 

Klasyczny przykład - umowa kupna sprzedaży pojazdu. Czy jakikolwiek akt prawny zawiera lub opisuje wzór takiego dokumentu??? Nie!! Czy to znaczy, że od jutra masz kupować samochody "na gębę"?? Hmmm - zasadniczo taka umowa oczywiście byłaby skuteczna, ale życzę powodzenia w dalszych czynnościach i użytkowaniu pojazdu przy wyborze takiej formy nabycia pojazdu :)

 

Myślę, że po części merytorycznej mogę sobie pozwolić na uwagę - al, daj se siana, co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt olać wszystko i walić stemple

Nie nie oto chodzi żeby walić steple jak na poczcie :x

Klasyczny przykład - umowa kupna sprzedaży pojazdu. Czy jakikolwiek akt prawny zawiera lub opisuje wzór takiego dokumentu??? Nie!

:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz do KC i zobacz co to jest umowa. Żaden wniosek nie jest umową!!! To tylko oświadczenie woli konkretnej strony, skierowane do innej osoby lub podmiotu, które to podmiot może uwzględnić lub nie. Biorąc pod uwagę, że PoRD wyraźnie przewiduje formę "wnioskowania" o badanie, nadanie mu pisemnej formy nawet wobec braku odpowiednich wzorów w rozporządzeniach jest jak najbardziej wskazane - z korzyścią i dla wnioskującego i dla odbiorcy wniosku.

 

Klasyczny przykład - umowa kupna sprzedaży pojazdu. Czy jakikolwiek akt prawny zawiera lub opisuje wzór takiego dokumentu??? Nie!! Czy to znaczy, że od jutra masz kupować samochody "na gębę"?? Hmmm - zasadniczo taka umowa oczywiście byłaby skuteczna, ale życzę powodzenia w dalszych czynnościach i użytkowaniu pojazdu przy wyborze takiej formy nabycia pojazdu :)

 

Myślę, że po części merytorycznej mogę sobie pozwolić na uwagę - al, daj se siana, co? :)

Blakop święta prawda. Ładnie to ująłeś :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.