Skocz do zawartości

Plik Cepik nadal w oczekujacych


Rekomendowane odpowiedzi

Od 16.04.2012 macie Państwo status "Oczekujący na odpowiedź" i wina nie leży po Waszej stronie. Proszę normalnie, regularnie przekazywać dane do CEPiK, wkrótce ten status się zmieni.

Dzieki za info :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    25

  • JANUSZ60

    12

  • IVVO

    10

  • firestorm

    10

Top Posters In This Topic

Dlatego dobrze że jest to forum bo czasami jakieś głupie myśli zaczną łazić po glowie i zaczyna się kombinować :ok

Czasem można rozwiać swoje wątpliwości... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z problemem objawiającym się brakiem zmiany statusu (cały czas "Oczekujący na odpowiedź") proszę niczego nie zmieniać, proszę cierpliwie wysyłać dane do CEPiKu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z problemem objawiającym się brakiem zmiany statusu (cały czas "Oczekujący na odpowiedź") proszę niczego nie zmieniać, proszę cierpliwie wysyłać dane do CEPiKu.

 

Może coś przegapiłem,ale masz coś wspólnego z CEPIK-iem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przegapiłem,ale masz coś wspólnego z CEPIK-iem?

Raczej tak :D

udało się zamieścić moją instrukcję tylko rozszerzoną o akceptacje instalacji Wtyczek w Mozilla Firefox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odrobinę pojęcia o CEPiKu i staram się Wam ułatwić życie na tyle ile się da

 

Za to Tobie wielkie dzięki.Myślałem,że może "robisz" przy tym.Pozdrawiam

Ps.Może ogarniasz ,jaka jest procedura w przypadku zmiany podmiotu prowadzącego SKP,oczywiście mam na myśli wysyłkę Cepik a zmianę nazwy Firmy? Może ktoś z kolegów przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji status powinien zmienić się najdalej w przyszłym tygodniu. Proponuje cierpliwie sukcesywnie i regularnie przesyłać badania żeby nie mieć sobie niczego do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje cierpliwie sukcesywnie i regularnie przesyłać badania

Tylko że chyba się strona całkiem zwaliła bo nic się nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj za to w ogóle nie mogłem wejść do cepa. Po wybranniu aplikacji i wpisaniu pin wyświetlił sie tylko malutki napis OK.

Szukałem ino na ten temat ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie co to może oznaczać. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj za to w ogóle nie mogłem wejść do cepa. Po wybranniu aplikacji i wpisaniu pin wyświetlił sie tylko malutki napis OK.

Szukałem ino na ten temat ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie co to może oznaczać. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Prawdopodobnie odpowiedź jest tutaj:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=10751

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj za to w ogóle nie mogłem wejść do cepa. Po wybranniu aplikacji i wpisaniu pin wyświetlił sie tylko malutki napis OK.

Szukałem ino na ten temat ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie co to może oznaczać. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Prawdopodobnie odpowiedź jest tutaj:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=10751

Nie wiem, nie wyglądało to na błąd JAVA wcześniej był taki cyrk i kolega to poprawił i sie normalnie wysyłało tylcze że czakały cały czas w oczekujących, w środe normalnie poszło a wczoraj nie szło wejść do cepa. JAVA nie była w ogóle ruszana więc nie wiem co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co to może oznaczać

 

coś się posypało . :(

U mnie od 19.04-oczczekiwanie.

Wysłac nie było można- zmiennik zostawił info.

dziś(7.25)poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co to może oznaczać

 

coś się posypało . :(

U mnie od 19.04-oczczekiwanie.

Wysłac nie było można- zmiennik zostawił info.

dziś(7.25)poszło bez problemu.

Ciekawe jak będzie u nas. Mnie co prawda nie będzie ale mam nadzieje że również pójdzie bez problemu.

Znajomy mówił że kiedyś jak miał podobny komunikat to ponoć coś było robione w bazach cepik, ale niestety potwierdzić tego nie mogę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj za to w ogóle nie mogłem wejść do cepa. Po wybranniu aplikacji i wpisaniu pin wyświetlił sie tylko malutki napis OK.

Szukałem ino na ten temat ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie co to może oznaczać. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

 

Problem najprawdopodobniej związany jest z pracami na serwerze i sporym jego przeciążeniu.

Próbuj wysyłać, powinno za którymś razem ruszyć.

Na 100% nie jest to związane z Javą ponieważ Java startuje dopiero w momencie kiedy klikasz "Importuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie jest to związane z Javą ponieważ Java startuje dopiero w momencie kiedy klikasz "Importuj"

Dzięki, teraz przynjamniej wiem co oznacza taki komunikat i kiedy szukać problemów w Javie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.