Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

pentagram

Badanie pojazdów Policji

Polecane posty

pentagram

Cy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania OBT Policji na PSKP :?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytus

Co do policji to nie wiem - robie wszystkie okoliczne straze i karetki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkdog
wykonywania OBT Policji na PSKP

do 3,5 t niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff
do 3,5 t niema
Można wiedziec czemu tylko do 3,5 t.. Nie dawno robilem "autobus" w cudzyslowie bo w D.R. stalo autobus ale warunkow tech. cywilnych to on w paru "szczegółach" nie spelniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regan55
Można wiedziec czemu tylko do 3,5 t..

A co ....Na PSKP robić pojazdy o wiekszym DMC.... :?::?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff
Na PSKP robić pojazdy o wiekszym DMC
A sory nie doczytałem,że chodzi o podstawową a przy okazji w rubryke nr D.R. to co wpisujecie bo ichne D.R. takiego nr. zdaje się nie posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram
A co ....Na PSKP robić pojazdy o wiekszym DMC.... :?::?:

 

Jeśli stacja działa na starych zasadach to do końca 2015r można robić pow. 3,5t :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmiodzio
Cy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania OBT Policji na PSKP :?:

 

Nie ma żadnych Dz.U.153 z !!.07.2011 r.parag.6. ROZPORZADZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI,MINISTRA FINANSÓW ORAZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regan55
Jeśli stacja działa na starych zasadach to do końca 2015r można robić pow. 3,5t

Jezeli mam tylko "B"..... :?: Coś chyba przedobrzyleś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki

I temat znów powraca . Ten dziennik nie precyzuje jasno tej zależności bo moim zdaniem (może jestem w błędzie ) nie do końca tak jest . W zapisie jest że pojazdy te nie podlegają ocenie zgodności z art.66 PORD a wystawiając zaświadczenie z badania technicznego potwierdzamy że jednak spełniają.W pewnych sytuacjach ktoś-coś moze zarzucić temu opisowi-bo w zaświadczeniu nie ma mozliwosci określenia inaczej pozytywnego wyniku badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram

Przecież nie napisałem, że ma tylko "B"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutki

panowie a opłatę jaką za badanie radiowozu policyjnego 98 zł czy + 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luket

Plus dodatkowe oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAJCZAKOWSKI

Na jakiej podstawie pobieracie te 50 złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qnick
Na jakiej podstawie pobieracie te 50 złotych?

 

Nie zaczynajmy od nowa :x jedni pobierają inni nie i niech tak zostanie :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodatymazur
jedni pobierają inni nie i niech tak zostanie

Czyli jedni łupią, a drudzy nie tą biedną formację :x:D

Plus dodatkowe oczywiście.

Można wiedzieć dlaczego te 50zł? Jaka podstawa takiego zdzierstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff
jedni pobierają inni nie i niech tak zostanie

Czyli jedni łupią, a drudzy nie tą biedną formację :x:D

Plus dodatkowe oczywiście.

Można wiedzieć dlaczego te 50zł? Jaka podstawa takiego zdzierstwa :D

My np. "należymy" do ITS-u i mamy stamtad opinie prawną,że nalezy pobierać jest też artykuł w ostatnim "Nowoczesnym warsztacie' na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
Czyli jedni łupią, a drudzy nie tą biedną formację :x:D

A najgorsze jest to, że jedni i drudzy robią dobrze (albo źle), takie mamy przepisy, identycznie jak u Was w policji, każdy przepis wymaga dodatkowej interpretacji,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luket
A najgorsze jest to, że jedni i drudzy robią dobrze (albo źle)

Kto nic nie robi nie popełnia błędów. Ja dodaje pkt.6.3 i takie auta do mnie nie przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff
Kto nic nie robi nie popełnia błędów. Ja dodaje pkt.6.3 i takie auta do mnie nie przyjeżdżają.
Czyli podsumuwując pobieranie opłaty zależy od "geopołozenia" SKP :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram

Ja również pobieram 50 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodatymazur
A najgorsze jest to, że jedni i drudzy robią dobrze (albo źle), takie mamy przepisy, identycznie jak u Was w policji, każdy przepis wymaga dodatkowej interpretacji,,,

Niestety znam ten ból. Najgorsze, że jak coś się zes....a to później winny jest ten na dole, czyli policjant lub odpowiednio diagnosta. :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkdog

No niestety tak już jest w ty maszym Państwie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
Można wiedzieć dlaczego te 50zł? Jaka podstawa takiego zdzierstwa :D

 

 

6.3 który ma być używany jako uprzywilejowany (za warunki dodatkowe) - 50,00

 

My też pobieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmiodzio

My też pobieramy, i nie ma że zmiłuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.