Skocz do zawartości

UWAGA - LEWA PIECZĄTKA


zsuiram

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach Sochaczewa Pojawiła się LEWA PIECZĄTKA w dowodach rejestracyjnych

Wyróżnik stacji "SKP WSC/011"

Wyróżnik diagnosty "WSC D/0320" :shock::shock::shock:

Ciekawostką jest to że klient z taką pieczątką wstawił się na badanie do stacji o tymże wyróżniku. Koledzy nasi gdy to ujżeli to podobno aż zdębieli z wrażenia.

Dla ścisłości podam że nie ma aż tylu zerestrowanych diagnostów w tym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczątkę naszego diagnosty też podrobili, facet wpadł bo trafił na kumatego policjanta gdyż podbił badanie w Boże Ciało. Dwa lata tułaczki po sądach i umorzono z/g na "małą szkodliwość społeczną" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko ode mnie (wlkp.) też ostatnio była wpadka z lewą pieczątką, gość miał "prężną działalność" , ktos zbierał dowody, ktos podbijał "na nieboszczyka"-nawet ceny miał konkurencyjne :-D .Ale gratisów nie dawał :-D . WK spodziwa się teraz dużej ilości "zaginionych" DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam. Moja lewa pieczątka krąży w Szczecinie. Policja o tym wie. Ktoś podstemplował DR a potem był poważny wypadek drogowy. Czekam na moment, gdy ktos trafi do mnie na badanie techniczne i u niego znajdę lewy wpis. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na moment, gdy ktos trafi do mnie na badanie techniczne i u niego znajdę lewy wpis

 

Po co ma do Ciebie przyjeżdżać i płacić stówę jak ma "swoje stemple" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - nie bardzo wiemy co mamy zrobić z taka informacją... Uwaga na co w sumie? Przecież nie podałeś żadnych danych pozwalających zidentyfikować tą pieczęć... :? Z drugiej strony jak podasz to musisz się liczyć z tym, że ludzie będą się bali Twoich pieczątek w ogóle - i tych dobrych i nie (bo nie będą pewni która to która)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - nie bardzo wiemy co mamy zrobić z taka informacją... Uwaga na co w sumie? Przecież nie podałeś żadnych danych pozwalających zidentyfikować tą pieczęć...

Kolego blakop twierdzisz że nie podałem danych. przypatrz się dobrze podanym danym i porównaj ze wzorami w dzienniku ustaw.

W identyfikatorze diagnosty brakuje znaku "/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób zachowalibyście się koledzy, gdyby przytrafiła się wam taka okoliczność, w której podchodzicie do badania pojazdu z lewą pieczątką z poprzedniego badania. Tak jak nasi koledzy którzy zobaczyli pieczątkę z ich wyróżnikiem stacji ale identyfikator diagnosty z kosmosu.

Czekam na wasze rozważania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób zachowalibyście się koledzy, gdyby przytrafiła się wam taka okoliczność, w której podchodzicie do badania pojazdu z lewą pieczątką z poprzedniego badania

Takich przypadków mogę przytoczyć więcej.Powiedz kolego jaki problem jest z wyrobieniem pieczątek idzesz do zakładu który się tym trudni mówisz i masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób zachowalibyście się koledzy, gdyby przytrafiła się wam taka okoliczność, w której podchodzicie do badania pojazdu z lewą pieczątką z poprzedniego badania. Tak jak nasi koledzy którzy zobaczyli pieczątkę z ich wyróżnikiem stacji ale identyfikator diagnosty z kosmosu.

Czekam na wasze rozważania.

 

Nie ma co rozważać tylko zgłosić sprawę - policja lub prokuratura.

 

Jeżeli okaże się, że widząc taka nieprawidłowość nie reagujesz i puszczasz dalej w obieg taki dokument stajesz się współudziałowcem w przestępstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.