Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

jarek1

Brak pierwzego wpisu w DR

Polecane posty

jarek1

DOWÓD REJESTRACYJNY koledzy, czy ktoś z was spotkał sie z taka sytuacją skuterek 50cm brak pierwszego wpisu w dowodzie terminu następnego badania przez WK ?spotkałem zawsze termin bezterminowo jak podejść z klientem czy dokonać wpisu czy wydać zaświadczenie ?Z tego co wiem to WK dokonuje wpis pierwszy w dowodzie

blakop
Z tego co wiem to WK dokonuje wpis pierwszy w dowodzie

Spotkałem. Są WK, które zostawiają tą rubrykę wolną, jeśli pojazdu badanie nie dotyczy (bo zakładam, że DR wydany w czasach, kiedy OBT nie dotyczyło motorowerów - tak?). Myślę, że tel. do tego WK rozwieje wątpliwości. Niemniej jednak widziałem takie DR.

janmarek
DOWÓD REJESTRACYJNY koledzy, czy ktoś z was spotkał sie z taka sytuacją skuterek 50cm brak pierwszego wpisu w dowodzie terminu następnego badania przez WK ?spotkałem zawsze termin bezterminowo jak podejść z klientem czy dokonać wpisu czy wydać zaświadczenie ?Z tego co wiem to WK dokonuje wpis pierwszy w dowodzie

Ja się spotkałem i to nie raz,były to DR poprzednie czyli te brązowe,wszystkie rubryki puste.Powinienes sie tym nie przejmowac,po prostu w pierwszej rubryce wpisujesz termin następnego OBT i gaść jeżdzi sobie dalej na tym DR do czasu az zostaną wypełnione wszystkie. WK na pewno nie będzie miało zadnych zastrzeżeń , bo wlaściwie do czego ma sie przyczepić?

pentagram

W "starych" DR TNBT był wpisywany na ostatniej stronie (w motorowerach "BEZTERMINOWO) więc wszystkie rubryki były czyste, niezależnie od pojazdu. Nie widzę przeszkód aby dokonać wpisu w DR - miejsca masz aż nadto :) .

Psuj
jak podejść

Przede wszystkim nie podpinaj się do pierwszego lepszego tematu, tylko załóż nowy...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.