Skocz do zawartości

Wygaśnięcie certyfikatu dla SKP do CEPiKu / Recertyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszła z ważnością od 5 grudnia, a dziś 23 więc skąd taka zwłoka się wzięła?

Może będzie mi dane dowiedzieć się po świętach. Obstawiam sekretariat w mej firmie. :x

Poza tym Java się wściekła... to znaczy ja na Oracle. :hah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    27

  • firestorm

    26

  • Psuj

    20

  • pentagram

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

skąd taka zwłoka się wzięła?

5 XII - w MSW na stanowisku technika wciśnięte "enter"

potem może jakaś KJ, stanowisko pakowacza, wysyłka, poczta z A -> B, sekretariat, prezes, kierownik, 23 XII "łapy" Paprock-a ...

... i pewnie tak dzionki zleciały

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz Jacdiag. Tak być musiało. 14 listopada przesyłka wyszła, a 22 grudnia przyszła. :)

Równiutko pięć tygodni jak nic i nie było w tym winy mego sekreteriatu, a już kręciłem lekką aferkę. :hah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem 14 listopada , ale do dziś nie odesłali

Może odesłali "lisem" poleconym, albo gołębiem pocztowym i jastrząb go upolował. :evil::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś miał ten sam przypadek jak parę postów wyżej kolega Arton? Bo też dostaliśmy 29.12 z powrotem kartę i nowy PIN i przy próbie zalogowania się te same komunikaty co Arton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas błednie zapisali chyba nr regon w nowym certyfikacie przez to były problemy, system nie mógł nas zweryfikować. Tel do pomocy i sprawa się wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chyba na tem z koncówka 5454. Osoba z którą rozmawiałem sprawdziła tylko co powoduje błąd i przekazała sprawę do MSW. Po chyba tygodniu dostaliśmy informację że blad usunięto i cepik ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest aktualny adres do wysyłki do recertyfikacji karty?

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Departament Ewidencji Państwowych i Teleinformatyki

ul. Pawińskiego 17/21

02-106 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualny adres do wysyłki do recertyfikacji karty?
dane dzień Administrator Portalu, 2014-05-29

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Departament Strategii i Analiz

ul. Pawińskiego 17/21

02-106 Warszawa

 

http://www.cepik.gov.pl/portal/c/portal_public/layout?p_l_id=1.1&p_p_id=EXT_7&p_p_action=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_EXT_7_struts_action=%2Fprezentacja_artykulow%2Fartykul&_EXT_7_article_id=125&_EXT_7_article_version=1.9&_EXT_7_cur=1&_EXT_7_statystyka=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.
ale zadzwoń najpierw pod: 22 60 28 205 lub 42 253 54 99 wew 1 i znów wew 1. Tam udzielą odwiedzi bo może być rożnie. Chociaż adres ten to departamenty różne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
jeszcze nie odesłali

13-01 wysłane, w zeszłym tygodniu karta, a dziś pin. Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.

 

Ja też już zrobiłem recertyfikację. Jednak inaczej niż wszyscy, gdyż tak uzgodniłem prze tel. z osobą tam odpowiedzialną. Wysłałem sam pendrive ze zgłoszeniem o nowy klucz. Pendrive wrócił z dwoma certyfikatami : urząd i dla stacji.

W jaki sposób dodać je do bazy encard ? Co prawda zainstalowałem, widnieje on w encard, jednak podczas wysyłki wyskakuje błąd podpisu.

Jak to naprawić?

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 10-03-2015, 14:46 ]

Udało się.

Po dwóch godzinach na telefonie gość naprawił błąd. Wykonywał mnóstwo operacji które nic nie dawały. Ostatnim sprawdzeniem było usunięcie klucza który wgrałem i ponowne jego wgranie. To okazało się być poprawnym rozwiązaniem.

A co było przyczyną ? Otóż MSW przysłało plik recertyfikacyjny z nazwą stacji jako : XXX_XXX_X, jako że stacja w nazwie ma / postanowiłem zmienić nazwę na poprawną czyli : XXX/XXX/X, po czym dodałem certyfikat do karty. Wina wg mnie nie leżała po naszej stronie, ale po stronie MSW która źle opisała plik.

Niby wszystko się zgadzało, a jednak wynikły takie problemy.

A to problem z javą, a to przeglądarka niedobra, a to pliku brakuje...

Programy które obsługujemy niestety są źle skonstruowane i zbyt dużo operacji trzeba wykonać aby coś poprawnie działało, a przecież żyjemy w XXI w. tyle że w Polsce...

O programie Patronat++ nie będę nic wspominał . . .

 

Pozdrawiam

5ae1a6871cbf0_Beztytuu.png.243e3d31fbe5b63ef32ea72f1ea0afe1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Jak dlugo trzeba czekac na recertyfikacji karty? nie zauważyłem a dzisiaj sie skończyła ???

 

Gdzie mozna pobrac wniosek ?? nie moge znalesc na stronie cepik???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Departament Strategii i Analiz

ul. Pawińskiego 17/21

02-106 Warszawa

 

aktualny to jest adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

panowie pomocy.jakiś czas temu zacząłem prace na PSKP.Na stacji przede mną było 2 gamoni których zwolnili,zostałem praktycznie sam bez doświadczenia i pomocy,świeżo co po egzaminie.Wczoraj po 4 latach :shock: dotarł do mnie czytnik kart z kartą(podobno leżał gdzieś we firmie w szafce i zapomnieli mi go dać).Oczywiście pojęcia nie mam zielonego co z tym zrobić,oprogramowanie zainstalowane,karta nie ważna od 2012roku.Co z tym teraz zrobić??Gdzie napisać/zadzwonić itp?? może mi ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć krok po kroku?? może być na PW żeby nie zaśmiecać wątku.

Czy z tego powodu ze sprzęt tyle lat leżał i był niewykorzystany grożą mi jakieś konsekwencje??

 

odrazu mówię ze nie mam kogo zapytać ani poprosić o pomoc w okolicy. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.