Skocz do zawartości

Angliki w Polsce .


mmiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

nie pamiętasz takiego rozporządzenia które weszło na drugi dzień od momentu ogloszenia.....

 

I było podpisywane na plecach sekretarki żeby tylko zdążyć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Grzegorz Łódź

    23

  • biker100

    19

  • aboz

    17

  • ketiw38

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

I znalazłem zapis w projekcie

§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
Ja się nie mogę doczekać tego rozporządzenia, bo pomijając "angliki" jest tam kilka ważnych dla nas zmian m.in. wylatuje art 66 z zaświadczenia, weryfikacja danych na podstawie innych dokumentów niż DR i PC (w oparciu o historiapojazdu.gov.pl) oraz OBT przed pierwszą bez tablic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taka cisza :razz: dzisiaj już dwa telefony, jeden od kiedy?; drugi już chciał się umawiać na przegląd jak to określił "samochodu z nie przełożoną kierownicą" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nie ma ustawy - tym lepiej dla Nas. Nie trzeba malować następnego stanowiska

A to na jakiej podstawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczone od Psuja

 

No ale już napisz o co chodziło... :)

 

Udowadniałem, ze nie trzeba wielkiego stanowiska do sprawdzenia lusterek, a wystarczy tablica tuz za autem a odpowiednio zaznaczona strefa widoczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale już napisz o co chodziło...

Jak czytasz forum to widzisz że niektóre skp mają problem z wyznaczeniem stanowiska do dźwięku a gdzie dopiero tego wymysłu - osobiście jestem za twoją wersją - przy odrobinie inwencji i pomysłowości można na ścianie zaznaczyć kreskę metodą prób i błędów , też będzie dobrze - ale u nas to zaraz special play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jestem za twoją wersją

Osobiście byłem i jestem za sprawdzaniem oznaczeń .Jeżeli lusterka nie będą klasy II,02 poprawki regulaminu 46 to powinno skończyć się wymianą lusterek. Po co komu pomiary jak i tak najprawdopodobniej skończy się wymianą bo nie spełnią wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie mają w MIiR litości. Sezon urlopowy a oni nowe przepisy mają opublikować. Jak znam życie to specjalnie czekają aż wyjedziemy i urlop pójdzie się.............. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes 30 nie bądź pesymistą, nie takie rzeczy już widziałeś w wykonaniu MIiR. Przyjdzie czas, będzie rada. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie mają w MIiR litości.

 

Bo nie muszą ::hey

 

A że już nie jeden raz taki numer przeszedł to robią z grupą zawodową diagnostów co chcą. :x

 

Popłaczą na forach i tyle ich :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłaczą na forach i tyle ich :shock:

Jak będzie zmiana przepisów to ruch na forach zwiększy się z 20 do 2000. Ciekawe co by było jakby wyłączyć fora norcomu i OSDSu na tydzień po zmianie przepisów? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.