Skocz do zawartości

tablice rejestracyjne z Niemiec i Holandii


szyszon

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik badania N - powód - niezgodność z "internetową bazą tablic" ??

Śmieszne to , był już na chwilę spokój, to właśnie ministerstwo musiało to spieprzyć,,,

 

[ Dodano: 17-01-2013, 16:12 ]

Czemu SKP mają mieć dostęp do tej bazy?

O jakiej bazie Wy tu mówicie ? Wystarczy, że już mamy bazę z rocznikami produkcji, że każdy po swojemu szuka a płatne programy bzdury pokazują ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    26

  • Marek1

    17

  • JANUSZ60

    16

  • eborg

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przeczytaj do końca załączone pismo.

Czytałem, lecz źle się wyraziłem. Miało być " jaką bazą Wy się tak podniecacie",,,

Nic ta baza nie da, bo znów pójdą tablice fałszywe,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to będziesz miał bazę, aby Twoim obowiązkiem było sprawdzenie ich legalności. :x

 

A jakie w rozporządzenie taki obowiązek zostanie wpisany?

Bo jak na razie to zagraniczne tablice rejestracyjne nie spełniają wymagań naszych przepisów więc jak literalnie to N za tę niezgodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Auto z Niemiec,tablice niemieckie ale zgodność z polisą i umową sprzedaży ,niezgodność z DR Wykonalibyście badanie na te papiery? Wysłałem klienta po czasówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezgodność z DR Wykonalibyście badanie na te papiery? Wysłałem klienta po czasówki.

Też tak robię.

Zrobienie tablic w Niemczech kosztuje 10 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dyskusja była owocna i co....... :P

 

Co do tablic w Poznaniu to na dzień dzisiejszy nie muszą być orginalne,ale też i nie zrobione z tektury i pisaczkiem nagryzmolone.Czytelne ,niezmywalne :lol::-P

 

Sa starostwa co rejestruja bez tablic.Wystarczy oswiadczenie że zostały skradzione lub zagubione w czasie pomiędzy bt a rejestracją

Diagnosta ciut ryzykuje :cool:

http://bip.transport.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_rozporzadzen/rozp_transport_drogowy/proj_rozp_rejestr_ozn_pojazdow

dr.thumb.jpg.24b76c6cd003c635440f1879fe21f571.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto jedynie w pkt. 4 zapis "(tablicę)" - poza tym został niezmieniony.

 

Dz.U. z 2007 nr 186 poz. 1322 • Brzmienie od 21 marca 2011

4) tablice (tablicę) rejestracyjne, jeżeli pojazd był zarejestrowany; w przypadku pojazdu sprowadzonego z zagranicy bez tablic rejestracyjnych lub konieczności zwrotu tych tablic do organu rejestrującego państwa, z którego pojazd został sprowadzony, właściciel pojazdu zamiast tablic rejestracyjnych dołącza stosowne oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tablic w Poznaniu to na dzień dzisiejszy nie muszą być orginalne,ale też i nie zrobione z tektury i pisaczkiem nagryzmolone.Czytelne ,niezmywalne :lol::-P
Czyzby "Pyry"dogadały się z "Paprykarzami"..... :x:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby "Pyry"dogadały się z "Paprykarzami"..... :x:lol:

_________________

:ok:-D

Pozdrawiam Szczecin

::hey

Chciałbym aby cała Polska sie dogadała :P

"....Co jo godom ,co jo godom..." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytelne ,niezmywalne

czyli wytłoczone i nr.rej taki jak w DR.

na dzień dzisiejszy nie muszą być orginalne

i po co ta walka :razz: i zamieszanie

U mnie tak była od początku :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja była owocna i co....... :P

 

Co do tablic w Poznaniu to na dzień dzisiejszy nie muszą być orginalne,ale też i nie zrobione z tektury i pisaczkiem nagryzmolone.Czytelne ,niezmywalne :lol::-P

 

Sa starostwa co rejestruja bez tablic.Wystarczy oswiadczenie że zostały skradzione lub zagubione w czasie pomiędzy bt a rejestracją

Diagnosta ciut ryzykuje :cool:

http://bip.transport.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_rozporzadzen/rozp_transport_drogowy/proj_rozp_rejestr_ozn_pojazdow

 

No, diagnosta ciut ryzykuje.

Oby nikomu nie strzeliło do głowy sprawdzać zasadność oświadczenia o zapodzianiu tablic, bo jeszcze się okaże, że blachy oryginalne ze dwa lata temu zdane do urzędu w zagranicznym landzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, diagnosta ciut ryzykuje.
dlaczego?? rzeczowe oświadczenie pisze przecież właściciel pojazdu. Chyba, że działa w zmowie z UDS-em, ale to trzeba też udowodnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, diagnosta ciut ryzykuje.
dlaczego?? rzeczowe oświadczenie pisze przecież właściciel pojazdu. Chyb, że działają w zmowie z UDS-em, ale to trzeba też udowodnić.

Ja nie wiem dlaczego.

Może była szkoda całkowita, może przepadek mienie, może auto wyrejestrowano, a tablice zdano.

Tak se gdybam, że jakby rzeczowy urzędnik zadał sobie trud, to mógłby sprawdzić zasadność oświadczenia.

Pracujemy w dość specyficznym światku o nieograniczonej pomysłowości i zdolności osób sprowadzających samochody i serwujących wszelakie niezbędne dokumenty.

Oczywiście nie mam na myśli osób trudzących się tym w sposób uczciwy.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.